Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy eredeti Ray-Ban napszemüve...

Egy eredeti Ray-Ban napszemüveg megéri az árát?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék vásárolni egy minőségi napszemüveget. Arra gondoltam, hogy veszek egy Ray-Ban-t. Arra lennék kiváncsi, hogy ezek a szemüvegek tényleg jobbak annyival, mint amennyivel többe kerülnek? Vagy jobban megéri venni mondjuk egy Polaroidot?

2019. febr. 20. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt/van mind a 2-ből, 3-4 darab, és őszintén szólva semmit nem tudnék felhozni a RB mellett a Polaroid ellen. Ha számít a márka akkor RB, ha nem, akkor a Polaroid sokkal jobb ár/érték arány.
2019. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha “befektetesnek” szanod akkor ray ban. Az 20 eve is divat volt es meg 20 evig az lesz. Nekem van egy ray ban taskam amit anyum hordott 20 eve. Mindenki azt kerdezi hol vettem...
2019. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a #2esnek a RayBan örök darab.
2019. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2019. febr. 20. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van Ray-Banem. Pár éve életem legnagyobb álma volt, hogy vegyek egyet, de mindenki azt mondta, hogy pénzkidobás és hülyeség lenne.

Aztán egy szép napon sokkal olcsóbban, egész konkrétan 35-40 ezer helyett 15 rongyért hozzájutottam úgy, hogy a Wayfarer “gyerek” verzióját vettem meg azért, mert ez volt megfelelő méretű az egyébként is kicsi arcomhoz. El sem tudtam mondani, hogy mennyire örültem neki.

Azóta is viselem, és teljes mértékben meg vagyok elégedve a márkával olyannyira, hogy már a második számú Ray-Banem vásárlását fontolgatom.

2019. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval számomra ez egy ikonikus darab. Sok olcsóbb optikai cég próbálja lekoppintani a sémáját, de az “igazi Wayfarer életérzést” csak egy eredeti Ray-Ban tudja nyújtani.
2019. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Technikailag nem ad többet nyilván. De ha nem szakad bele a költségvetésed és az tetszik, vedd meg, azért egy szemüveg nem egy szezonra van, és nem is megfizethetetlen. Nekem van egy, az egyetlen rossz része, hogy üveg lencsés és nehéz, de egyébként minőségi darab, illetve a méretezés se nekem való, a gyerek kicsi, a legtöbb meg nagy. De ez egyéni probléma. 😃
2019. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag nem okoz problémát akkor vedd meg.

Ha vigyázol rá, hosszú évekre veszed. Nekem 3.5 éve van még, semmi baja, vigyázok rá, tokban tartom. És ha nem történik valami, még 10 évig is meglesz.

Mindez 40 ezerért.

2019. márc. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha amúgy éhezel vagy gondot okoz a számláid fizetése, akkor nyilván nem éri meg. Egyéb esetben szerintem simán. Azért 30-40 ezer forintot nem olyan nehéz összespórolni szerintem, és legalább lesz egy jó szemüveged.
2019. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!