Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy Vans cipőm de fáj...

Van egy Vans cipőm de fáj tőle az egyik sarkam ez miért van ez ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tőle meg válni szinte alig használtan.
2019. febr. 20. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyuék mindig azt mondták, hogy minden új cipőt be kell törni, azután nem fogja nyomni a sarkad, nem fog fájni. (eddig tényleg így volt nekem)

Minden tavasszal eljátszom azt, hogy véresre dörzsöli a cipő a sarkam, ezért most már sebtapaszt rakok oda, ahol a cipővel érintkezik. :)

2019. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem töri a sarkam csaj fáj tőle .

de elég szar cipő betét van benne az a kemény .

2019. febr. 20. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azaz erősebb lábad,Én a Deeruptommal jártam így,de egy idő után felvette a lábamat,és nem nyomta.Várni kell.
2019. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a vansnek a sarkába hátul nem szivacsos .
2019. febr. 20. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél bele zselés talppárnát. Lehet több darabosat is, amiben van külön sarokpárna.
2019. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
A Vans csak egy divatcipő, ergonómiailag viszont nulla. Talpuk vízszintes, sarok nem párnázott, oldala nem tart, sarokrész körül pláne nem. Lehet dönteni, hogy divat vagy kényelem.
2019. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 rohadtul nem divat hanem deszkás/bmxes cipő :'D az egy dolog hogy sok tinipi csa behozta a divatba
2019. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!