Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek ballagási ruhat?

Hol vegyek ballagási ruhat?

Figyelt kérdés
Idén fogok ballagni (általánosból) és nem tudom hogy Szegeden hol kapnék megfelelő ruhát. Nem kell ünneplőnek lennie, szóval ha valakinek van ötlete előre is köszönöm:)

2019. febr. 20. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ballagásra nem kell ünneplő?Ez kicsit furcsa,de egyébként tavasszal rengeteg boltban lesznek egyberuhák,amiket később sima hétköznapokon is tudsz majd akkor hordani.
2019. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gomolyfelhő válasza:
En anno a turiban vettem ballagasi ruhat es mai napig imádom. Anyukámmal az árkád összes boltját megnéztük aztán az egyik hádában megtaláltam Őt. Sima, egyszerű fekete ruha volt, nagyon jo minőségű es 3000 forinttal megusztam. Azóta is jó még, pedig lassan 3 éves. Persze ehhez szerencse kell, de pl hádában mindig jo ruhák vannak és sokszor az eredeti arcimke is rajta van.
2019. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fehér-Fekete női divatáru én is idén ballagok és február óta meg van innen a ballagási ruhám is
2019. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!