Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Volt már valaki innen az Alleeban shoppingolni Lakatos Márkkal? (Allee Trendakadémia) Mit érdemes tudni egy ilyen alkalomról?

A kérdés értelemszerűen azokhoz szól, akik már részt vettek egy ilyen alkalmon.

Minden érdekel, mert egyelőre nem nagyon tudom elképzelni, hogy ténylegesen hogy zajlik a egész.

Elméletileg ez egy ingyenes szolgáltatás. Viszont a ruhákért ugye nekem kell fizetnem?

Részletes információt küldenek majd arról, hogy pontosan hová kell menni? Ezt nyilván úgy értem, hogy egy információs emberhez elég gáz úgy odaállítani, hogy “XY-hoz jöttem...”

Aki volt már, elmondaná a személyes tapasztalatait?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lakatos Márk, Allee, shopping, vásárlás, stylist, ruha, öltözködés, szépség, divat, pláza

febr. 21. 09:21  Privát üzenet  

A válasz

Előre megbeszélt helyen és időben fogsz találkozni a stylisttal, aki 99%, hogy nem Márk lesz (az ő emberei csinálják, de ő csak extra alkalmakkor van ott).

Ugy képzeld el, hogy találkoztok, fő vonalakban belövitek, hogy milyen árkategóriában gondolkodsz és bementek egyes üzletekbe, a tanácsadó segít, hogy mi mihez illik, mit próbálj fel. Neked kell megvenned, ami tetszik. Olyan, mintha ég, barátnőddel mennél, csak itt egyikőtök ért a divathoz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 21. 09:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik ruhaüzletekben érdemes fehérneműt venni?
Szerintetek érdemes elegánsabb stílusra váltani?
A régi ruháimat (jó allapotúak csak kifogytam belőlük) vajon érdemes lehet netre feleakni? Ti szoktatok neten ruhákat eladni? És ha igen, hova érdemes feltölteni őket?
Milyen kabátot érdemes tavaszra venni, hogy középsulis tini fiú divatos legyek?
Budapesten melyik pláza a legjobb? Melyikben milyen boltok vannak? Csak mert még nem voltam fent Pesten és nem tudom melyikbe érdemes bemenni, hogy ne csak az időmet pazaroljam.
Érdemes a West Endbe, Árkádba, Arénába, Corvin plázába, Allee-ba stb, csak úgy bevinni önéletrajzot?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!