Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt már valaki innen az...

Volt már valaki innen az Alleeban shoppingolni Lakatos Márkkal? (Allee Trendakadémia) Mit érdemes tudni egy ilyen alkalomról?

Figyelt kérdés

A kérdés értelemszerűen azokhoz szól, akik már részt vettek egy ilyen alkalmon.

Minden érdekel, mert egyelőre nem nagyon tudom elképzelni, hogy ténylegesen hogy zajlik a egész.

Elméletileg ez egy ingyenes szolgáltatás. Viszont a ruhákért ugye nekem kell fizetnem?

Részletes információt küldenek majd arról, hogy pontosan hová kell menni? Ezt nyilván úgy értem, hogy egy információs emberhez elég gáz úgy odaállítani, hogy “XY-hoz jöttem...”

Aki volt már, elmondaná a személyes tapasztalatait?



2019. febr. 21. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:
93%

Előre megbeszélt helyen és időben fogsz találkozni a stylisttal, aki 99%, hogy nem Márk lesz (az ő emberei csinálják, de ő csak extra alkalmakkor van ott).

Ugy képzeld el, hogy találkoztok, fő vonalakban belövitek, hogy milyen árkategóriában gondolkodsz és bementek egyes üzletekbe, a tanácsadó segít, hogy mi mihez illik, mit próbálj fel. Neked kell megvenned, ami tetszik. Olyan, mintha ég, barátnőddel mennél, csak itt egyikőtök ért a divathoz.

2019. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!