Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Mit csináljak vele?

Van egy féloldalas bőrkabim, mindig kizipzarozva hordom és az egyik fele elkezdett behajlani. Könyveket szoktam rátenni, hogy visszaálljon, de ez csak idéglenes megoldás. Valakinek valami tippje?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: ruha, ruházat, stílus, bőrkabát

febr. 22. 13:14  Privát üzenet  

A válaszok
Sokaig neztem a kepet de nem tudok rajonni, most melyik behajlas a problema es miert... esetleg ha olyat kuldenel ami nem alapdizajnbol “behajtott”

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 22. 16:48 Privát üzenet
Bort lehet vasalni ujsagpapiron at alcsony fokozaton

# 2/4Időpont febr. 22. 22:04 Privát üzenet
*alacsony

# 3/4Időpont febr. 22. 22:05 Privát üzenet
Én is így jártam egyszer :( azt javasolták, hogy kendővel együtt vasaljam meg, kicsit kipróbáltam de inkább nem folytattam. Picit visszatekered az talán segít.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 23. 00:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az 5th Avenue cipok, csizmák jók? Kinek milyenek a tapasztalata i vele?
A két hetes nubuk csizmám kikopott. Mit csináljak vele?
Van valakinek Goku jelmeze, ruhája amit szeretne eladni? Páromat szeretném meglepni vele 175cm magas és 55-60kg.
Vettem egy sálat és folyton hullik belőle az apró szőr/pösz/szösz. Mit tehetnék vele?
Bőrdzseki alá pulcsit venni gáz vagy nincs vele gond?
Mennyire strapabíróak a Vans táskák? Milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!