Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek mennyire...

Lányok, szerintetek mennyire elfogadhatók nyáron strandra a tangásabb alsójú bikinik?

Figyelt kérdés
Nem kimondottan a csíktangára gondolok hanem olyasmire amiben azért van anyag és inkább olyan féltanga típusú.

2019. febr. 24. 14:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
68%
Elfogadható.
2019. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim válasza:
72%
Szerintem teljesen rendben van. Mások sokkal többet mutató ruhákban is járkálnak szóval nincs vele baj.Persze azért egy tizenkét éves kislánynak nem ajánlanám.
2019. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
61%
Ha formás a feneked, akkor jó.
2019. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
62%

Ha meg van hozzá az alakod, oké. Máskülönben nevetséges leszel benne.

Legyél vékony, kerek, izmos popsid legyen.

2019. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
69%
Én hordok,mások is,szerintem semmi rossz nincs benne. L.
2019. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem most nem annyira divatos, de nem tudom, lehet a féltanga az jó. Rákerestem, és azok tök normál bugyinak néznek ki, csak utána belemennek a fenékbe, ezek szerintem tök csinosak.

Különben a tangát a városi strandra nem biztos, hogy felvenném, de Balaton partra meg tengerpartra akármit is, ott van aki félmeztelenül szaladgál.

2019. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
82%

Most ha azt írom hogy közönséges akkor rám lesz fogva hogy féltékeny vagyok...

Elismerem ha egy nőtársam csinos, biztos sokat tesz érte ezért elismerésem, ha genetikailag formás akkor szerencsés.

De akkor sem tartom helyénvalónak ha mindent kipakol. Igen strand, bikini sok minden látszik, de néhány fürdőruha épp csak takar valamit.

2019. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
81%
Nem fürödni mész ?
2019. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
63%
Nekem kb. 6 éve csak az van,szeretem,kényelmes,nem zavar! 36N
2019. febr. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Még délelőtt láttam, hogy itt tette az agyát valami szellemi fogyatékos pali, de azóta gondolom leszedték a hülye hozzászólását nem véletlenül.Na neked üzenem, hogy "segged" az maximum neked van amúgy meg nem tudsz olvasni, hogy lányok véleményét kértem ki vagy mi van?Ellenvéleményt meg normális hangnemben is meg lehet ám fogalmazni mint ahogy azt más is tette már előtted.Mindenki másnak viszont köszi h írtatok.
2019. febr. 25. 14:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!