Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy nő gyűrűs ujján gyűrű...

Ha egy nő gyűrűs ujján gyűrű van, az mindenképp azt jelenti, hogy el van jegyezve, vagy házas?

Figyelt kérdés
Nem jeggyűrű, hanem csak sima gyűrű
2019. febr. 26. 18:57
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül
2019. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem karikagyűrű van rajta, allpseéjehezbesoncs.



Eljegyezni csak karikagyűrűvel lehet- ?

Köves gyűrűt akárki vehet , . Azzal egy férfi csak bolondítja a nőt.hogy menyasszonynak higgye magár

2019. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen kaptam egy gyürüt, amit azóta is a gyürüs ujjamon hordok - pedig eléggé kizárt, hogy egy 13 éves lány megyasszony legyen vagy férjezett.
2019. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
5 éve elvált, de rászorult.
2019. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Ezt ma már nem igazán lehet tudni mert jegygyűrű is van már köves meg házassági gyűrű is többféle, nem csak sima aranykarikák. Ráadásul nem is mindenki azon az ujján hordja, nekem pl. mindkét középső ujjamon van egy-egy gyűrű, az egyik eljegyzési karika, a másik sima.
2019. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, én tini koromban imádtam kövees gyűrűt hordani, mert nagyon tetszett. Pasim sem volt.

Most pedig már több éve férjem van és nem hordok karikagyűrűt, mert már zavar, ha van valami a kezemen.

úgyhogy nem tudod megomondani ebből biztosra, hogy házas vagy sem.

2019. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. márc. 2. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!