Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért a boxer alsó a nyerő a...

Miért a boxer alsó a nyerő a kamasz fiuk körében és miért alusznak boxer alsóba miért nem jó alváshoz a pizsama? 19/f

Figyelt kérdés
én is boxert hordok mert azt szerettem csak ez egy kérdés

2019. febr. 27. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

A boxer sokkal kényelmesebb mint a fecske (imo) és nem is vág be a seggedbe. Még ha nem is biztosít több helyet a férfi részeidnek mint egy fecske, akk legalább jobban rejti azt. Egy fecskében az a rész teljesen kitöltődik és, publik öltözőben elég kényelmetlenül érezném magam benne.

Boxerban aludni meg mert miért ne. Lehet vki nem fázós és elég neki a takaró. Lányok is alszanak csak bugyiban és melltartóban (van h az utóbbi nélkül is mert sokkal kényelmesebb úgy)

Nekem pl nincs is pizsamám, csak egy póló és egy dropped crotch pants amit fürdés után veszek fel, de csak alsóban alszok.

Kinek mi kényelmes

19f

2019. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én fecskét hordok és meztelenül alszom 21
2019. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utoljára évekkel ezelőtt volt pizsamám. Akkor nyakig begombolva,télen nyáron hosszú nadrágban aludtam. Aztán egyszer úgy alakult hogy valami miatt csak egy boxerban feküdtem le,és rájöttem hogy mennyivel kényelmesebb. Azóta alszok egy szál boxerban,hidegebb napokon ha fázok inkább egy plussz pléd,mint hogy valami felsőt venni magamra.
2019. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!