Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen átmeneti dzseki és...

Milyen átmeneti dzseki és blézer lenne jó nekem ha 160 alatt vagyok, úgy érzem semmi nem áll jól rajtam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy szép műbőr vagy velúr dzsekit és blézert is venni, de nem tudom hogy hosszban melyik lenne jó nekem. Ha hosszított akkor úgy érzem túl sokat takar a lábamból, ha meg rövid lehet túl hülyén nézek ki benne. Nem tudom eldönteni, páromat kérdeztem de ő nem ért hozzá férfi létére. :) Amúgy átlagos a testalkatom, csípőbem kicsit szélesebb vagyok és nagyok a melleim.

2019. febr. 28. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonló alkatú és hasonló magasságú vagyok.

Idén hála Istennek bőséges a választék bőrdzsekikből.

Én az év eddigi 2 hónapja alatt összesen néggyel jöttem haza a plázákból, így már van otthon összesen 6 színben (fekete, fehér, világoskék, türkiz, szürke kígyóbőr mintás, sárga).

Viszont a gyűjteményem még mindig nem teljes, de még nem találtam meg a megfelelő árnyalatú rózsaszínt. 😄


Úgy vettem ki a soraidból, hogy te is homokóra vagy.

Fontos, hogy mindenképp rövid fazont, és V-s nyakú válassz, mert ezek nagyon szépen nyújtanak és elképesztően szép sziluettet csinálnak, ha csak derékig húzod fel. Ha teljesen felhúzod a cipzárt, az viszont erősíti a melleket.

Bershkában, Pull and Bearben, Tallyban most rengeteg ilyen “telitalálat” fazon van.

2019. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!