Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a bajuk az embereknek a...

Mi a bajuk az embereknek a barna színnel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valamiert a barna szint nem szeretik az emberek. Most ha csak azt veszem alapul hogy az oltonyok is 98 szazalekban fekete,szurke vagy navy kek szinuek. De ha akarmilyen ruhakat nezek a barna nagyon elenyeszo :/ autoknal is jelen van ez. Fekete meg szurke (ezust) szinu rengeteg van. Barnat sose latok. Mi az oka? Pedig tok jol nez ki az is. Semmilyen ipar nem szereti barnara festeni a cuccait. Foglalkozzanak barmivel is. Tudom van kivetel is de ugy altalanossagban. Cipoknel is alig van barna. A fekete, szurke, kek meg hodit..
2019. márc. 1. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a divat. Sose értettem miért jó ha mindig minden egyforma, de sajnos ilyen a világ.
2019. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Otthon a bútoraid milyen színűek? Nekem barnák és a barnának különböző árnyalatai, csak úgy mellékesen.


A barna föld szín, sötét. Olyan snassz.


Én jobban szeretem a fehéret, a rózsaszínt, a pirosat, fürdőruhában meg csak a kéket.


Barna

A föld és a fák színe, szintén köthető a természet nyugalmához és a születés, újjászületés háboríthatatlan körforgásához. A barna nyugalmat sugároz, ugyanakkor kényelmet és biztonságot is jelent - pénzügyi, anyagi és más értelemben is.

A barna a gyarapodás színe, de nemcsak akkor hatásos, ha hízni szeretnél, hanem ellenkező esetben is beválhat, hiszen segít harmonizálni a testsúlyt.

[link]


BARNA

Szimbolikus jelentése: föld, termékeny talaj, földhözragadtság, hagyományok. Harmóniát teremt családunkban, otthonunkban, az anyagi létben, a test szükségleteiben, egészségi állapotunkban. Biztonságot adó, megnyugtató, a természetességet szimbolizálja.

Érzelmi jelentése: lemondás, bánat, bűnbánat, megbízhatóság. A barna színhez való erős vonzódás gyakran azt jelzi, hogy az egyén bizonytalan, alacsony az önbecsülése, fél tehetségének teljes kibontakoztatásától, a megrekedtség érzése veszi hatalmába. Hiányzik a biztonság, a szilárdság, a megbízhatóság és az önuralom az életéből. A gyökerek, a család és az otthon vágyát jelzi. A barna érzelmi biztonságot, testi kényelmet, nyugalmat ad.

[link]


Számomra minden sötét nyomasztó szín. Elveszik az életerőmet is.


N

2019. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok barna cipő van, a bútorok többsége is barna, sok ház szintén barna vagy bézs. Ahogy körbenézek, az ágyamon is sötétbarna pléd van, a szőnyegben is van barna minta.

Ruhában 2010 körül hódított a világosbarna nadrág. Valamiért a barna nem egy olyan szín, amit szívesen hordanak az emberek. Valószínűleg azért, mert a környezetünkben nagyon sokszor fordul elő a barna. És tényleg olyan snassz. Na meg, muszáj kimondani, az ürülék is ilyen színű.

2019. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Őszintén szólva én nem tudnék elképzelni egy barna autót, sztem elég ronda lenne :D


Ruházkodás terén a barna mindig a szegény réteg színe volt, ha visszanézel párezer évvel. A színes ruhák mindig drágák voltak mert nehéz volt kinyerni a festékanyagot, és azt csak a gazdagok tehették meg, és szerintem ez az évszázadok során sodródott, hiába lettek egyre elérhetőbbek a festékek.

Mivel ebben az eszményben nevelődtem, természetesen azt mondom h a öltözés szempontjából az annyira nem jó szín, én legalább is nem szeretem. Barna cipő és dzseki az még oké, de nadrág, poló és pulcsi nem annyira. Barnához nem lehet olyan jól öltözni mint az általad említett színekhez.

2019. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van varna pulcsim amit imadok es az emberek szerint is jol nez ki... Turiban vettem:))
2019. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Kelet-Európára ez nem jellemző, de nyugaton a barna a vidék, színe volt. Így különböztették meg magukat az ógazdagok az újgazdagoktól az előző század elején. Ennek viszont mára már nem maradt nyoma.


Alapvetően azt figyeltem meg, hogy az emberek elég rosszul bánnak a színekkel. Sokszor úgy érzem, mindenki ugyanabból a 3-4 színből építi fel a ruhatárát, amiből egyedül a farmer lehet kék, amúgy 80%-ban fekete. Szóval az is megérne egy kérdést, hogy miért olyan irdatlanul túlértékelt szín az öltözködésben a fekete?


Én mondjuk pont ebben a pillanatban is barnában vagyok.

2019. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!