Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel jobb a 20. 000 Ft-os...

Mivel jobb a 20. 000 Ft-os farmer, mint a 2000 Ft-os kínai farmer között?

Figyelt kérdés
Már sok ideje hordok egy fekete farmert amit még szeptemberben vettem a kínaiban. Mivel nagyon megszerettem a farmert ezért akarok venni egy jobbat. DE mivel jobb az árkádban lévő kb. 20.000 Ft-os farmer, mint amit most használok?

2019. márc. 1. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1%
IQ - IQ - 10!
2019. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Jobb az anyaga.

Kényelmesebb.

Jobb a szabása.

Jobban néz ki.

2019. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
vagy nem
2019. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Az árkád nem egy kicsi hely, egy farmer minőségében pedig nem az ára a legmeghatározóbb. Például láttam már drágán is műszállal kevert anyagú farmert és olcsón is 100% pamutot. Láttam már drágán is satnya vékony anyagból készült farmert és olcsón is robusztus anyagból készült farmert.


Látatlanban csak az árak alapján lehetetlen összehasonlítani két különböző ruhadarabot. Lehet, hogy az árkádban lévő prolimárkaboltban árult 20 ezres farmer pontosan olyan vagy még rosszabb minőségű, mint a 2 ezres kínai. És láttam már ilyet, és a fordítottját is.


Egy bolt, ami egy plázában bérel üzlethelyiséget megteheti, hogy drágán adjon szart, mert akik oda járnak hajlandók megfizetni, viszont nem értenek hozzá. Igazi minőséget általában nem plázában kapsz.

2019. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Ráadásul az egy nullával többe kerülő hangzatos márkák termékei értelemszerűen nem a mai helyes 20 éves fiatalokat célozzák meg, hanem az ilyen 40+os 3 gyerek 4 kerék típusú fazonokat, magyarán a nadrág maga ronda szabású, durva anyagú, troggyattsěggű, lobogólábú... mai gyerek, ha utána vágnák, se venné fel. És akkor el vannak esve, hogy a 60 ezret leárazták 45 ezerre. Azt tolják az ember képébe a hülye felugró reklámokat. Én meg simán veszek olyat 5-8 ezerért, ami mindenféle szempontból jobb. És nem azért mert az az olcsóbb, mert ki bírnám fizetni, ha nagyon kiakarnám, csak hát azt fogom felvenni, ami tetszik. A tartósnak, erősnek titulált durva anyag meg amúgy hamarabb is szakad szét, mert képtelen idomulni.
2019. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt közel 50 ezres farmerem, meg volt 3000Ft-os is.

Konkrétan nem tapasztaltam semmi különbséget köztük, de nyilván márka, szabás és anyagfüggő is.

Olyat vegyél, ami tényleg tetszik, ha nem kell az árát nézned.

2019. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kínaiak hamar "eldeformálódnak", kinyúlnak, vagy nem is tudom, lógnak rajtam, a drágábbak valahogy tovább maradnak szépek.
2019. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél ami jól áll rajtad és jól néz ki. A kínait lehet 1 év után dobod ki de lehet 3 évig is jó, a drága lehet 1 hónap után szét megy, lehet 10 év múlva is nyüstölöd. Inkább ártól függetlenül a kinézetre és a kényelemre menj. Egy 100-200 000ft os luxus márka farmere is nézhet ki iszonyat idiótán ha nem passzol az emberre.
2019. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

3as

Biztos komoly összehasonlítási alapod van :D

2019. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek! :D
2019. márc. 1. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!