Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Balenciaga cipő olcsón?

Balenciaga cipő olcsón?

Figyelt kérdés
Eredeti Balenciaga cipőt szeretnék vásárolni viszonylag olcsóbban. Találtam egy oldalt, ahol a triple-s-t 30.000 ft-ért árulják(magyar oldal)...attól még, hogy jelentősen olcsóbb, mint a többi helyen, lehet-e eredeti? Replika vásárláson is gondolokodtam, de csak akkor, hogy, ha az eltérés az eredeti és a replika közötti különbség, nem/alig észreveheztő.

2019. márc. 3. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
30 ezerert max egy jobb replikat kapsz, az eredeti 200 ezer felett kezdodik!
2019. márc. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen árban csak hamisítványt fogsz kapni.
2019. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy nem értem az emberek miért akarnak méregdrága luxuscikkeket hordani ha nem engedhetik meg maguknak. Úgy sem fogja senki elhinni hogy eredeti. Én is ha valakin mondjuk a tömegközlekedésen ilyet látok csak kiröhögöm. Akinek van több száz ezer Ft-ja, luxus designer cuccokra az miért tömegközlekedéssel jár?
2019. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Ez a baj azzal ha egyre több emberhez jut el a highfashion.Mintha minden 2. ember hirtelen festő vagy fotós szeretne lenni mindenfajta hozzáértés nélkül.
2019. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint azt írták, ezek 200 ezerről indulnak. 30 ezerért ne akarj Balenciaga cipőt. Meg minek? Ha nem tudod megengedni magadnak a 200 ezret, akkor kinek akarod megmutatni, hogy te márpedig marha luxusban élsz..?

30 ezerért elég márkás cipőket lehet venni... (Hilfiger, Ralph Lauren, CK stb...) De inkább hordanál egy kamu Balenciagat... Teljesen logikus. Mert az milyen menő már, ha az van ráírva... Arról meg neis beszéljünk, hogy Balenciaga cipők 99%-a olyan ocsmány, hogy ha ingyen lenne sem hordanám...


Aki meg a tömegközlekedést hozza fel:

Én értem mit akarsz mondani... De azért nem mindig van így. Saját magam vagyok az ellenpélda. Barátnőmmel annó Pesten gyakran tömegközlekedtünk. Volt autónk. De azért használtunk tömegközlekedést, mert bizonyos időszakokban lehetetlen parkolót találni, és sokszor gyorsabb is. Akkor? Felmentünk a designer cuccainkban (Gucci, LV, Versace, Furla, Prada stb...) a buszra/villamosra/metróra, akármire. És nem, nem kamu egyik sem. Rajtunk van legalább 200 ezer Forint / fő, de ciki metrón ülni benne? Akkor most csóró vagyok, mert nem veszem elő az autót, vagy mi?

Bármilyen gazdag lennék, és mondjuk Pesti...Erősen elgondolkodnék a tömegközlekedésen, ha olyan helyre megyek. Volt már hogy autóval háromnegyed órán keresztül kavarogtam 3 tömb körül, mire parkolónk lett...Deee persze, menjünk 2 utcányira autóval mert az nem ciki. Parkolókereséssel együtt 1 óra. Szóval ez baromság amit te mondasz..

.

Ha gyalog megyek az utcán designer ruhákban, akkor is tuti kamu, mert nem egy 30 milliós BMW-ben ülök? Hagyjuk már :D

2019. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!