Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti a kapucniba betűritek a...

Ti a kapucniba betűritek a hajatokat vagy kint hagyjátok? Illetve a kapucnit fel húzzátok a fejetekre akkor a zsinórt is bekötitek vagy sem? Lehet, hogy azt mondjátok, hogy mi ez a hülye kérdés de még senkit sem láttam az utcán aki így csinálta volna

Figyelt kérdés
kabát,kapucni,hideg,csuklya

2019. márc. 4. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:

A hajamat mindig kiveszem, mert nagyon zavaró, és húz is. Úgy szoktam, hogy felveszem a kapucnit a fejemre, felveszem a kabátot, annak a kapucniját is felveszem a másikra, majd egybe leveszem. Így nem gyűrődnek egymásba.

Ha meg csak úgy felveszem, akkor sosem húzom össze a zsinórt.

2019. márc. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló,amikor a kapucnit fel húzod a fejedre akkor a zsinórt miért nem szokted be kötni? Ha esetleg nagyon hideg szél fúj akkor sem? Ha a kapucnidon lenne tépőzár akkor betépőzáraznád a kapucnit vagy sem? Ha nem akkor miért nem?
2019. márc. 4. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
A nők 99%-a soha nem húzza fel a pulcsija kapucniját. Persze felmerül a kérdés, hogy akkor minek ?
2019. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Én csak akkor szoktam felvenni a kapucnit a pulcsimon, ha mondjuk otthon vagyok, és a lakásban kicsit hideg van. De ha kint vagyok, és nagyon fúj a szél, akkor a zsinórt is behúzom, de nem mindig.

2019. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Betűröm, mert a hideg kiszálkázná! Szur száraz fajta, állandóan--minden mosásnál--hajvégápolóznom kell.
2019. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*szr száraz, nem szur
2019. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek vállig érő haja van, ő kicsit fázósabb, és ha gyalog megy mínusz fokokban valahova, akkor nem nagyon szokott látszódni a haja, csak max az arca úgy bebugyolálja magát.:D Combközépig érő, szőrmés pufikabátban jár, sapkát mindig vesz fel, és arra húzza a kapucnit, ha szelesebb idő van ő is össze szokta patentolni, néha még egy sálat is körbeteker a csuklya körül.
2019. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire van hideg.


Általában nem szeretem eltakarni a hajamat, meg az arcomat, mert kopaszon olyan golyó fejem lenne, hogy vállalhatatlan. De az első az, hogy ne fagyjak meg és csak utána jön a divatozás. Szóval ha tényleg nagyon kellemetlen az időjárás, akkor behúzom a zsinórt, bepatentolom, a sálat is körbe tekerem magamon, egyébként ha nincs nagyon hideg csak felrakom a kapucnit és imádkozom, hogy ne fújja le a szél a fejemről xD

2019. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló.

Szóval,amikor a fejedre húzod a kapucnit és a zsinórt bekötöd és a tépőzárat bepatentolod,akkor az utcán nem szoktak megnézni esetleg ki nevetni? Vagy a barátnőid megjegyzést tenni rá?

Én is egyébként így szoktam beöltözni csak még a fejemre húzok egy símaszkot is:D

A válaszod előre is köszönöm!


További szép napot!:)

2019. márc. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!