Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én vagyok kövér?

Csak én vagyok kövér?

Figyelt kérdés

Minden apróhírdetésben amit látok (facemarket,stb) minden használt ruha amit elakarnak passzolni s-s méretű!! Megőrülök!!

Senki sem hord L/XL ruhákat?? Vagy legalabb egy m-eset!!



2019. márc. 4. 12:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Manapság ez a divat, de nem baj, hogy te nem olyan vagy. Én is XXL-t hordok.
2019. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Én M-es méretű vagyok 49 kg-mal 159 centimhez.


Biztos, hogy kövér vagy? Lehet, hogy csak te látod magad annak. De, ha az vagy, akkor ne legyél rá büszke, a kövérség ártalmas az egészségre.

2019. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Már nem lehet komolyan venni a méreteket. Nekem 38-as a méretem, ami teljesen normális. Van XS-estől XL-ig mindenféle ruhám. Pedig ugyanakkora mindegyik. Még egy márkán belül sem azonosak a méretek. Sajnos már a számozásban sem lehet megbízni. Múltkor 32-es méret volt belevarrva a megvásárolt ruhába.

Lehet, hogy azért hirdetnek olyan sok S-est, már másoknak sem jó :D Ők is nagyobbra számítottak, mert már sok olyan üzlet van, ahol kisebbek is a méretek, mint a normál.

2019. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
5%

Aki igényes a testére az S vagy M méret!

Remélem a lényeget leírtam...


F/42

2019. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4# nem haragszol ha nem veszem figyelembe egy olyan ember véleményét aki TIZENKILENC %os hasznosságú válaszokat ad?

Szrt se ér a szavad hisz látszik h trollkodni jársz ide

2019. márc. 4. 19:36
 6/23 anonim ***** válasza:
2%

Az igazság fáj...


És ezért annyi a pontom amennyi mert a sok parasztnak nem tetszik az igazság.

Te meg elég buta lehetsz ha nem látsz át azon ami itt működik.

Segítek!

Annak magas a pontszáma aki azt írja amit a többi birka és amit a kérdező olvasni szeretne.

Ilyen az emberi pszichológia.

Mindent megtesz hogy fennt maradjon a pontszáma és olyanok mint te belesétálnak a csapdába mert hisznek az ilyeneknek pedig nem ők frankók.

Viszont ha gondolod hazudhatok én is úgy mint az előttem szólók csak hogy a kedvedbe járjak!


Áh,ne aggódj ezek a ruhák elvannak méretezve,senki sem hord S méretet felnőttként én is M vagy XL nél kötök ki.


Na? Most jó?

2019. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

#6


Lehet, hogy a férfi ruhákat tökéletesen méretezik, de már én is belefutottam olyan ruhába, ami nem volt jó rám.

Szerinted én el vagyok hízva? 159 centihez 49-50 kg-val?

Nálam is volt olyan, hogy M-es fürdőruha alsó része kicsi volt. Mellben jó lett volna, de így nem tudtam megvenni. Az L-es meg már mellben nagy volt, de alsóban meg jó lett volna. Na, ilyenkor mi van.

Viszont a mostani Triumph-os fürdőruha alsóm S-es, a felső része M-es, mert lehetett így válogatva venni.

Sima melltartónál is voltak már problémáim.


Sportos alkatom van, vékony derékkal és kerek popsival. Persze, nem vagyok anorexiás gebe, hogy S, XS-es ruhákat hordjak.


De fogadd el, hogy nem mindig jók a ruhák számozásai.

2019. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

7.


Az utolsó mondatombab nem azt írtam amit mindenki szeretne olvasni?


Szerinted érdekel mik a méreteid? Ha már így kitálalsz....

2019. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

De te nem érted, hogy mi a lényeg. Nem az, hogy amit szeretnének egyesek olvasni, hanem ami a valóság.

Én a valóságot írtam, hogy rávilágítsak beszűkült látóvilágodba, hogy attól, hogy te azt hiszed, hogy egyesek csak azért írják, hogy a ruhák el vannak méretezve, hogy azt írják, amit a kérdező olvasni szeretne, miközben pedig szimplán a valóságot írták el, és tényleg vannak elszámozott ruhák. De te csak hidd azt nyugodtan, hogy azért írták ezt, hogy hazugsággal traktálják a kérdezőt. Nem ők a h..yék, hanem te.

2019. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindenkire értettem,de a túlnyomó részük erre hajt!


A személyeskedést meg tartsd meg magadnak kislány!

2019. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!