Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorker leárazott dolgokat...

New Yorker leárazott dolgokat melyik NYben lehet kapni?

Figyelt kérdés
Csomószor néztem már ki az oldalukon olyan dolgokat, amik le voltak akciózva nagyon jó árra, de ahányszor bementem a boltba, nem láttam egyet se, amelyiket kerestem. Az online oldalon nem lehet megnézni hogy melyik üzletben elérhető, vagy csak én nem találom? Online vásárlásra nincs lehetőség..., de akkor honnan tudjam hol elérhető, vagy hol találok, amit épp keresek? Remépem valaki okosabb nálam és tud segíteni:)

2019. márc. 5. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megnézni melyik boltban van. A corvinban, a westendben és az alleeban szokott lenni sok akciós termék, és 490 ft-os akciós áron maradék melltartó, esernyő, pénztárca, póló :O
2019. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is feltűnt, még a nagy New Yorkerekben sem kapható a legtöbb dolog. Szerintem nem a magyarországi bolt akcióit mutatja a weboldal, vagy ilyesmi. Volt, hogy elérhető volt az adott ruha, de egyáltalán nem volt akciós. Azért érdemes benézni a boltba, mert akciok szoktak lenni, csak egész más dolgok, mint amiket az oldalon mutatnak.
2019. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár fprinrtban írja ki az árakat, szóval nem értem én se, hogy miért nen elérhetőek. Ha legalább online rendelhető lenne, érteném, hogy ez webshop akcio, de nem az.
2019. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint senki nem tud többet mint én :D azért köszönöm szépen mentek a zöld kezek 😊
2019. márc. 8. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!