Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavaszi (átmeneti) vékony,...

Tavaszi (átmeneti) vékony, világos színű duplagombos ballonkabátot hol lehet venni Budapesten?

Figyelt kérdés

A híresebb divatáruházakon kívül (zara hm bershka) vannak olyan helyek ahol ilyeneket lehet vásárolni ( burberry és társai luxusáruházak nem férnek bele a keretbe :D) hasonlóra gondoltam, csak lehetőleg minél vékonyabb legyen amibe 20 fokba se sülök bele. Köszönöm.

hasonlóra gondoltam:


[link] Mango.com/hu/ferfi/kabatok-ballonkabatok/technikai-ballonkabat_43053693. html? C=08&n=1&s=prendas_he. Familia;106



2019. márc. 5. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Reserved vagy kínaik
2019. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kikben is láttam màr tavaly
2019. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Epsom kabát stílusosabb.
2019. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Reservedbe még sosem voltam, találtam ott olyan kabátot amit akartam, igaz 40ezerért szóval inkább nem vettem meg. Ha 30 lett volna még elgondolkozom, de 40et nem tudott. Viszont láttam ott 1-2 cuccot ami tetszett meg is vettem. Köszi a tippet
2019. márc. 6. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Turiban érdemes szétnézni, én címkéset is vettem már ott és sokkaé szebb, mint amit a boltba próbáltam...árban is sokkal jobb, én vettem egyet 1200 forintért is. :) minden pótgomb rajta van, semmi hibája.
2019. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!