Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nőnapra egy ilyen...

Csajok, nőnapra egy ilyen meglepi bejönne?

Figyelt kérdés
[link]

2019. márc. 7. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a fazonú csizma nem jön be. De cipőt és ruhát amúgy se ajándékozzon nekem senki, mert nem biztos hogy megfelel az ízlésemnek vagy jó a méret
2019. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Stílustól függő
2019. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőnapra csizma?

Ha férfi lennèk, én nem kísérleteznék ilyen ajándékokkal...

2019. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Még a stílustól eltekintve is március van, Budapesten jelenleg 16 fok, én nem vennék fel ilyen magas szárú csizmát jövő novemberig ha nem üt be hirtelen valami áprilisi jégkorszak.

Nem egy kiélvezhető ajándék, ha nem minden álma x éve ez a csizma, nézegeti egy napig aztán elteszi a dobozba.

2019. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőnapra bőven elég egy kis virág, valami kis apróság.

Márciusban comb(!!)csizma? Kb 20 fok van. Novemberig, decemberig elő se fogja venni!

Értem én, hogy ilyenkor vannak nagy leárazások csizmákból, mert készlet kisöprés stb.... De egy ilyen karácsonyi ajándéknak oké, nem ilyenkor szerintem.

Legalábbis én nem tudnék mit kezdeni ilyenkor egy ilyen csizmával. Megköszönném meg minden, de decemberig a szekrényben porosodna.

Ráadásul nem biztos, hogy ez a fazon, ez a szín, ez a kialakítás tetszik a másiknak.

Nekem például az ilyen trampli sarok nem jön be. És ez a típusú bőr sem. Szóval elég egyéni, hogy ki örülne, kinek tetszene.

2019. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem
2019. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem az én stílusom, határozottan nem jönne be. Amúgyse szeretem a meglepiket, valamint nehéz az ízlésemnek megfelelő csizmát találni. Ez a lehető legrosszabb ajándékok egyike lenne számomra.
2019. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, de mint látod a vélemények nagyon eltérőek.

Ruhaneműt csak olyannak ajándékozunk akinek ismerjük az ízlését. Arról nem is beszélve amit már írtak, sorra pakolom el a téli cipőimet, félévig állna hordatlanul a szekrényben.

2019. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. márc. 8. 04:03
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Amihez az ember izlését kell 100%-ban ismerni olyat ne vegyél.


Ezerszer szebb és szexisebb cipőt tudok (sokkal olcsobban is)


+ ne feledd :

Pasiként ne kényeztesd el túlságosan a nőt, mert a legtöbbje (az átlag) hozzászokik s nagyobbak lesznek veled szemben az elvárásai!

2019. márc. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!