Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szövetkabát szösztelenítésre...

Szövetkabát szösztelenítésre tippek? Macskaszőrleszedő nem használt.

Figyelt kérdés

Apró szöszökkel van tele amiket összeszedett, fekete a kabát, így minden apró világos szösz meglátszik rajta. A macskaszőrleszedő ragacsos guriga sajnos nem elég ragadós, hogy magához ragassza... :(

Tippek?



2019. márc. 9. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Cellux! Komolyan!
2019. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fuuuu, de az rengeteg idő :DDDD
2019. márc. 9. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg szöszöket le lehet szedni úgy is, hogy beteszed a ruhadarabot szárítógépbe - mármint ha van -, de nem mindenféle anyag bírja a szárítót, másrészt egy kabátot én nem tennék bele, mert elhúzódhat.


Lehet kapni olyan celluxot is, ami olyan széles, mint a csomagragasztó, azzal gyorsabban meg.

2019. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Láttam egyszer egy videót, ahol a kiszöszösödött zoknit megborotválták és ettől teljesen megoldódott a dolog. Ezt megpróbálhatod a kabáttal is.
2019. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A ragacsos gurigák sza&*€ se érnek, az is csak marketing fogásos cucc.


Lehet kapni olyan nyeles kefét ami kifejezetten ilyenekre van és piros a kefe része.

Nagyon jó!


Ha bolyhokból álló göbös az anyag arra pedig egy sima éles eldobható borotva tökéletes.

Vastag harisnyám és pulcsimon alkalmaztam nem egyszer.

2019. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként a sima ruhakefét próbáltad már?

Az ilyen ragasztós cuccok nem tesznek jót az anyagnak, a borotválás meg aztán pláne.

2019. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbálom a ruhakefét! Nem jutott még eszembe ez :) Nagyon köszönöm!
2019. márc. 9. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!