Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hamis cipőt adott egy "megbízh...

Hamis cipőt adott egy "megbízható" bolt?

Figyelt kérdés

Rendeltem még régebben egy cipőt és ma tűnt fel hogy a felirat máshol van mint ahogy a bolt webshopján. Utánanéztem egy kicsit és nekem van rossz helyen. Így most olyan mintha hamisítványt vettem volna pedig nem...már vissza nem vihetem de a blokk megvan.


A bolt neve Sportfactory, gondolom ismeritek egy cég a Playersroommal szvl nem is értem hogy adhattak rosszat...


Veletek volt hasonló a Sportfactoryvel vagy Playersroommal kapcsolatban?


Már teljesen elment a kedvem, hogy ezt a cipőt hordjam. :(



2019. márc. 10. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt leírják hogy hol tudod megkeresni a cipőben az egyedi jelzést, ami garantálja hogy eredeti.


Ha nincs benne, akkor hamis a cipőd.

2019. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most utánanéztem a neten és ha a benne lévő számot beírod és azt a cipőt dobja ki akkor eredeti. Nekem azt dobja ki szvl elv jó.


De akkor miért van rossz helyen a felirat???

2019. márc. 10. 08:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Én gyakran rendelek Tommy Hilfiger-ről, már rengeteg ruhát vettem tőlük, eredeti, hivatalos oldalukról(tommy.com). Sokszor van olyan, hogy a cipő nem úgy néz ki élőben, mint a képen. Pl. fent van egy plusz Hilfiger felirat élőben, más színű a fűző, meg ilyenek. Az első ilyen egy rövidnadrággal volt, amin máshogy volt a csíkozás. Nem értettem, hogy miért van ez, azt hittem, rossz terméket küldtek. Utána rájöttem, hogy sokszor csinálnak ilyet, hogy "kijavítanak" egy terméket vagy nem is tudom és azt küldik ki nem pedig azt ami a képen van.

18/F

2019. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes...köszi a válaszokat!!
2019. márc. 10. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!