Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy férfinak mennyire állna...

Egy férfinak mennyire állna jól ez a cipő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2019. márc. 15. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sima converse. A férfi változata éppen olyan, mint a női. Nekünk is van, az asszonnyal tök egyforma a cipőnk, csak az övé 36-os, az enyém meg 45-ös.
2019. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem egy olyan tucat converse.
2019. márc. 15. 19:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
jól állna, nekem nem tetszik, de elmegy :D tizenkettő egytucat, rendben van
2019. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de amúgy teljesen rendben van, ha neked tetszik, akkor hordd, semmi gond nincs vele.
2019. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem nagyon tetszik, csak ilyenkor általában másnak nem, mert én szeretek úgy öltözködni, ami kicsit eltér az átlagtól, csak így még nehéz olyat találni, ami rajtam is jól áll és másnak is tetszik.
2019. márc. 16. 18:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó szettet lehet hozzá csinálni. Valóban nem egy átlagos színösszeállítás, de a fazon a jól megszokott klasszikus Converse-fazon. Nekem is tetszik.
2019. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jók a színei és a mintázata. Annak ellenére, hogy sok férfi nem hord fehér cipőt, nekem mindig is a fehér tetszett a legjobban. Kicsit sűrűbben kell tisztítani, de ez egyáltalán nem zavar.
2019. márc. 17. 10:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért elég sokan szeretik a világos, a részben, vagy esetleg teljesen fehér cipőket. Ezt feldobja egy kicsit, és megint bontja egyben az egységességét, hogy fekete a fűző. Egy Converse meg amúgy sem néz ki olyan rosszul, ha egy kicsit koszos.
2019. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A fekete fűző ezzel a mintával és a cipő hátulján a csík brutálisan jól néz ki.


[link]


Szerintem nagyon egyedivé tenne ez a cipő. Csak kérdés, hogy más is így látja-e.

Azért valljuk,be az emberek többsége nagyon egy kaptafára öltözködik és ez főleg a cipőre igaz.

2019. márc. 17. 22:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mese, meg kell venni :D Maximum többször mosod ki, mint egy átlagos cipőt...
2019. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!