Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csinos vagy inkább ciki, ha...

Csinos vagy inkább ciki, ha egy lány hétköznap is felvesz egy ilyen nadrágot? 21/l

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus farmeres csaj, sokkal jobban szeretem az ilyen elegánsabb nacikat: https://www.youtube.com/watch?v=x89JKyeqjPk

Viszont a korosztályomban ilyet maximum ünnepnapokon látok másokon, talán még szoknyát is többen hordanak, mint ilyen nadrágot. Pont ezért kissé bizonytalan vagyok a dologban, nem szeretném ha nagyisnak vagy röhejesnek gondolnának. Szerintetek bevállalhatom néha hétköznap is, vagy inkább maradjak a farmer mellett?



2019. márc. 16. 01:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
A sima fekete nadrág mióta öreges és legfőképpen mióta ciki?? Mármint jesszusom ez csak egy egyszerű fekete nadrág. Értem én hogy tinikorban az egész világ akörül forog hogy mások mit gondolnak rólad de egy egyszerű fekete nadrág ne okozzon már ilyen lelki gondokat...vedd fel és kész.
2019. márc. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy sima hétköznapi nadrág. Nem ciki és egy hozzáillő felsővel csinos.
2019. márc. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinos, nem is értem miért lenne ciki. Ne viselj farmert, ha nem szereted. 20/f
2019. márc. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a videón egy tök átlagos fekete nadrágot látok, nem tudom, közelről milyen, de szerintem semmi extra. Ha neked ez tetszik, hordd. Hozzáillő felsővel nem ciki.
2019. márc. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
21 evesen hogy lehet az hogy nem tudod ezt sajat magad megítelni?
2019. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy tök sima hétköznapi fekete nardàg amit az èg világon bármikor fel lehet venni!

32 vagyok, valamikor a közèpiskola közepén volt rajtam utoljára farmer, azóta ilyen normális nadrágokat hordok...

(Én pont a mai "divatos" farmereket tartom röhejesnek)

2019. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem látszik belőle, akár egy fekete farmer is lehetne
2019. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sima, hétköznapi, egyszerű fekete nadrág. Hordjad nyugodtan. Se nem különlegesen ünnepi, se nem ciki.
2019. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elegáns :)
2019. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom, a lánykát nagyon meg kéne ruházni! Ez a bugyiszínű lepedő és ez a semmilyen nadrág borzalmas.
2019. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!