Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mici sapka - hol kapható?

Mici sapka - hol kapható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy mici sapkát szeretnék venni magamnak, de egy webshopon kívül nem találtam sehol, pedig mindenképpen olyan helyről szeretném, ahol fel lehet próbálni előtte. Ennyire eltűnt vagy máshogy hívják most? Tudtok valami üzletet, ahol lehet találni?



2019. márc. 16. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Baseball sapka. 30 éves vagyok, de már a gyerekkoromban is baseball sapkának hívták.
2019. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1, nem hinném, hogy ugyanarra gondolunk. Ezekhez hasonlót keresek:

[link]


[link]


Tulajdonképpen szinte teljesen olyat, mint a második, csak kicsit másabb színben ill. felpróbálási lehetőséggel.

2019. márc. 16. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
írsz egy várost vagy legalább egy megyét? mert apunak van ilyen, csongrád megyében tudok boltot ahol szerintem van. amúgy férfiruha szakboltot keress, szóval ne ilyen fastfashion cuccot ahol minden van, hanem külön férfi konfekciós boltot, ott nagyobb eséllyel lesz.
2019. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Jogos, Budapesten keresek.
2019. márc. 16. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Springfield, Westend
2019. márc. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!