Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25év alatti f Ti mit szóltok...

ThisIsNotHuman kérdése:

25év alatti f Ti mit szóltok ahhoz ha egy lány úgy öltözködik mint Billie Eilish?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 13:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Fiúk*
2019. márc. 18. 13:51
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek a maga joga eldönteni hogy hogy öltözködik, hogy érzi jól magát szóval itt nincs jó válasz. Az ÉN személyes véleményem az hogy én gyerekesnek tartom egyátlalán valaki másnak az öltözködési stílusát átvenni meg hát azért ahogy megnéztem most hogy ki ő elég fiatal és azért hogy ha idősebb nőről beszélünk az úgy kicsit fura.
2019. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

azok a cuccok amik rajta vannak baromi drága luxus márkák.

sztárként oké, meg is engedheti magának.

De ezt lemásolni olcsó darabokkal nevetséges lenne.

+ neki nagyon szép arca van. Ilyen laza, előnytelen cuccokat szerintem tudni kell viselni és elég karakteresnek/szépnek kell lenni, hogy ne nézz ki bennük borzalmasan

2019. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg egy bánat ez a nő, ótvar egy pofája van
2020. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Emberek, nem úgy értettem hogy "lemásolni akarom".Hanem szimplán nincs sok önbizalmam és oversized ruhákat hordok.Azért írtam őt mert hozzá tudom a legjobban viszonyítani a ruhatáram:) gondoltam így könnyebb lesz beazonosítani hogyan értem
2020. aug. 22. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!