Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok olcson es szep...

Hol tudok olcson es szep mintazatu harisnyakat venni? Netrol erdemes rendelni, pl. Wish, joom, Shein, aliexpress?

Figyelt kérdés
necc, csipke es csillogo harisnyakat szeretnek venni olcson, mert nalam egy harisnya max 1x 2x tart. A tezenises cuccok tul vannak arazva.

2019. márc. 19. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából számtalan lehetőséged van rá. Ha konkrétan tudod mit akarsz, akkor a netről a legegyszerűbb. Én inkább a magyar oldalakat részesítem előnyben, mert ezek a külföldiek sokkal macerásabbak. (Pl előre kell utalni) És sokszor nem is azt kapod, amit kértél. De még, ha azt is kapod, akkor is heteket kell rá várni. Magyar oldalakról pár nap alatt megvan a rendelés, ha valami nem stimmel, könnyen felvehető velük a kapcsolat...


Egy másik opció pedig, ha megtanulsz vigyázni a harisnyáidra, akkor tovább fognak tartani. Tapasztalat. Gimiben nekem is 1-2 hordást bírt ki, de aztán amikor gyakornok lettem, és előírás volt a harisnya meg kellett tanulnom, tapasztalnom, h hogy tudom minél jobban megóvni őket. És hidd el, h meglehet. Van olyan harisnyám, amit már 4 hónapja bontottam fel, és még mindig bírja a strapát, és még csak nem is prémium minőségű, hanem egy teljesen átlagos 6-700Ft-os darab. Ha ez is érdekel, mint opció szívesen elmondom mire kell vigyázni, mire figyelj oda. Van már egy kis rutinom, mert gimis végzős korom óta nem sokszor fordult elő, h ne lett volna rajtam valamilyen harisnya.

32/n

2019. máj. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valószínűleg az összes marketplace-n találsz harisákat. Én kettőt rendeltem a Joom-ról. A minősége mindkettőnek jó és jó rugalmas és strapabíró anyagból vannak. Remélem sokáig fogom tudni őket használni.
2022. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!