Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú szandálhoz béna...

Magassarkú szandálhoz béna testszínű harisnyát venni?

Figyelt kérdés
Egy eseményen elegánsabban kell megjelennem, mint a szokásos, és egy fekete magassarkú szandált szeretnék venni harisnyával. Gondoltam rá, hogy esetleg anélkül kéne, de ahhoz túl hideg van. Az orrvarrását úgy nagyjából behúztam a talpam alá, szóval nem látszik, csak kíváncsi lennék rá, hogy furán hatna-e?

2019. márc. 19. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Hát igen elég vidékies benyomást keltene, másrészt az a vekonyka harisnya semmit nem ér a hideg ellen.


Nem is tudom miért erőltetitek...

2019. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem teljesen szandálféle, csak az orra nyitott elöl, és kb. 3 lábujjam látszik ki. Szóval annyira nem feltűnő.


[link]


Valami ilyen, csak az orra egy ici-picit nyitott.

2019. márc. 19. 21:28
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Létezik orrvarrás nélküli harisnya, vegyél olyat. Ha tényleg csak picit nyitott a cipő orra, akkor nem gáz.
2019. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
szerintem béna, bocsi, de ha nem feltűnő akkor végül is elmegy, de azért na, nem a legjobb
2019. márc. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Amíg nem zoknival veszed fel a szandált (mint a csehek), addig nincs gáz, egy testszínű harisnya még mehet, szerintem.
2019. márc. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Parasztos...harisnya + zart cipo ok...harisnya+ nyitott cipo nem ok....nyitott cipot/szandalt csakis mezitlab lehet felvenni hogy jol mutasson...az a lebyege, azert nyitott
2019. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

5!

Akkor a férfiak miért nem úgy hordják ha már mezitláb nem szeretnék felvenni a szandit , de ragaszkodnak a zoknihoz.

Ez jó ötlet!

2019. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerntem nem béna!De válassz varrás nélküli harisnyát vagy zárt cipőt.
2019. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha hideg van akkor cipőt vegyél fel,szerintem furán néz ki a nyitott cipő harisnyával
2019. márc. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Ez a nyitott szandállal nem lehet harisnyát venni ugyanolyan ostoba minden logikát nélkülöző divatszabály mint a férfiaknál az zakó alsó gombját nem szabad begombolni.

A körömcipőben ugynanúgy látszik a bokáig a harísnya akkor nem mindegy, hogy a lábujjaknál is látszik ?

2019. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!