Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők, ti milyen színű...

Lányok/Nők, ti milyen színű zoknit hordotok általában? Elmond ez valamit a személyiségetekről?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki csak feketét hord. Van aki csak feketét és fehéret. Mások meg különböző színekben, lehet az lila, rózsaszín is, de akár csíkos is a legkülönfélébb kombinációval, vagy valami cuki figurával. Aztán ott van a másik tényező, hogy milyen féle, bolyhoz, puha-e, vagy közönséges. Az érdekelne, hogy ki milyen zoknit szeret hordani, és milyen személyiségű lánynak vallja magát? Mennyire keménykedős, erőszakos, vagy éppen mennyire kedves, aranyos. Összefüggésbe hozható-e a kettő dolog?

2019. márc. 20. 14:16
 1/10 A kérdező kommentje:
*bolyhos
2019. márc. 20. 14:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Felete titokzoknit vagy otthon a mintás térdzoknikat de ennek semki köze a személyiségemhez
2019. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyszínűeket hordok, minta nélkülieket. Fekete, szürke, sötétkék, ritkán fehér. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért így van, talán azért mert nem szeretem a harsány színeket, se a mintákat, fiatalabb koromban sem szerettem a színes ruhákat, csak ami egyszínű volt.
2019. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Csak fekete.

Ez semmit nem mondd el a szemelyisegemrol.

2019. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csizma alá fekete simát. Magassarkúban amiben látszana nem szoktam, csak harisnyát. Színeset sose vettem. Otthonra szeretem a puhább cuccokat, hosszabb felsővel szexi.
2019. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Általában feketét, de sportcipőhöz mindig olyan titokzoknit ami nem látszik ki belőle, ezek színesek, mintásak többnyire. Otthon feketét, alváshoz vastagabb puhát, azok is színesek.

Nem hiszem, hogy sok köze van a személyiséghez, egyszerűen cuki és megveszem😄

2019. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindegy milyet hordanak, mert a sportcipőikből nem látszik ki, máshoz meg nem vesznek fel.
2019. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Amúgy nem véletlenül tettem eredetileg a szexuális kategóriába a kérdést, erre át lett ide helyezve. :D
2019. márc. 20. 22:39
 9/10 ChildOfGod válasza:

Én általában egyszínűt hordok szerintem azért mert amúgy elég hippis a ruhatáram meg szeretem a bizsukat és nem akarom még a zokni választással is bonyolítani az öltözködést.


De barátnőm ő például full fekete cuccokban jár de vicces zoknikat hord. Batmaneset meg ananászosat pl.

2019. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a letisztultabb, egyszerűbb dolgok híve vagyok, nem tudom, mennyire kapcsolódik ez hozzá, de nekem fehér bokazoknija vannak.
2019. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!