Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fluffy Slippers cipőkről...

Fluffy Slippers cipőkről bármilyen vélemény?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne, hogy ha rendelni szeretnék milyen tapasztalatok vannak a méretezéssel kapcsolatban? Kissebb/ nagyobb méret kell e belőle mint az átlag cipőkből, vissza lehet e küldeni méretcserére stb:)
2019. márc. 21. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
igen
2019. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már rendeltem 2x. Egy cipőt és egy szandált.

A szandál 3 hét után elszakadt.

A cipő " márkàja" megtalalható a kínai boltokban. Illetve a szandált is megtalàltam a pécsi plàzában lévő kínai boltban, annyi különbséggel hogy a fluffys 9000 ft volt, a kínaiban pedig 4000ft.


Röviden a véleményem: nagyon jó marketinget csináltak maguknak az instagramon. Minden híresebb emberrel reklamoztatjàk magukat. A termèkeik minősége elég silàny,kínai vacak, mégis drágán adják.

Én csalódtam bennük. Senkinek se ajànlom...

Vagy ha nagyon akartok olyan cipőket nézzetek körül a kínai voltokban. 1000% garantàlom hogy megtalàljàtok ugyan azt, csak ezerszer olcsóbban! 😂

2019. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat! Nem lehet hogy a kinai cipoket masoltak arrol a markarol?
2019. márc. 22. 11:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert egyrészt ez nem màrka. Másrészt pedig a cipőbe írt "màrkàt" már az instagram elött is làttam, jó pàr évvel ezelött.

Meg mivel màr vettem is tőlük, megtapasztaltam hogy milyen silàny minőségű. A cipőnek tömény műanyag, kínai szaga van. XD

2019. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazt árulják amit a kínaikban
2019. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

ne rendelj onnan!! nagy kamu az egész.... a csaj akié a webshop kb bemegy a kínaiba, megveszi a cipőt, majd kb 5-7ezer forintot rátesz, és eladja.

Nekem is megtetszettek a cipők amit a webshopon lattam, majd egy facebook csoportban volt szerencsém olvasni, hogyha bemész egy nagyobb kinaiba a cipők 70%-at meg fogod találni..először nem hittem el, de mondom próba szerencse.

Bementem (nem Budapesten,mert vidéki vagyok) és meg itt vidéken is csomó minden megtalálható. 2 db cipőt is vettem, az egyiket 4150Ft-ért ami az oldalon 9990, a masikat pedig 4690Ft-ért, ami az oldalon 9990🙂

2019. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Huh rendben koszonom a valaszokat, akkor en is inkabb korulnezek ott
2019. márc. 24. 08:46
 8/16 anonim ***** válasza:

Én rendeltem egy cipot toluk, azzal meg vagyok elegedve, jol birja, de tenyleg kinaiban nagyon sok darabot meg lehet venni. Én szeretek a kinaiban vasarolni cipoket, mert ki lehet fogni jókat es ha tobb cipod van es felvatva hasznalod nem lesz bajuk. Volt vagy azt hiszem még van is a Fluffy oldanán egy fehér cipő, aminek a sarka fekete na ez a cipo 10 ezer náluk, ugyan ezt videki kinaiban 4600-ert vettem. :) De ugyan ezek voltak a téli csizmáik, kb csak inspiralodaskent kovetem az oldalukat, sok télicsizmát is vettem kinaiban, amik náluk joval tobbe kerultek. Szóval ha tőluk akarsz cipőt inkább nezz be egy jobb kinaiba es biztosan talalsz hasonlo cipoket jobb aron. :)


24/L

2019. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Nekem 3 alkalom után kijott a bélése a cipőmnek, és írtam nekik és nem akarták visszacserélni, hatszor írtam nekik, és kamuznak össze vissza, hogy nem kapták meg a fotókat a hibás termékről.

Csalók.

2019. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én cipőm bélése is kijött pár használat után.
2020. jan. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!