Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem hord egy lány sem...

Miért nem hord egy lány sem elegáns nadrágot? 22/F

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok, mint amit ebben a videóban visel a hölgy, persze nem olyan felsővel gondoltam ami rajta van, hanem hozzá illő, visszafogottabb típusúval: https://www.youtube.com/watch?v=ukv1ZP5YOHw&feature=youtu.be..


Természetesen nem akarok beleszólni senki öltözködésébe, kíváncsiságból kérdezem, hogy mi lehet az oka, hogy minden lány ennyire mellőzi az ilyen nadrágot, és helyette kizárólag a farmer ural mindent. Ami különösen furcsa számomra az az, hogy talán még szoknyát is többen hordanak, mint ilyen nadrágot. Ami szerintem elég különös, mert (bár fiúként nem tudom, mennyire tudom ezt megítélni, de szerintem azért el lehet képzelni az ilyesmit) véleményem szerint és talán mások szerint is egy szoknya viselése (bármennyire is csinos tud lenni) tényleg sokszor nem igazán praktikus. Hideg tud lenni, felcsúszik, ...stb. Ennek ellenére néhányan azért bevállalják. Viszont egy ilyen nadrágnál ezek a problémák nem merülnek fel, csakúgy ahogy egy farmernél sem, viszont ez azért lássuk be sokkal szebb, csinosabb, nőiesebb egy normál farmernél. Vagyis 2 az 1-ben! Mégis ezt valahogy senki sem vállalja be... Különös.

Utólag eszembe jutott, hogy valószínűleg nagyisnak tartják az ilyesmit sokan, ezért nem veszik fel. Biztos van olyan is belőle, ami kicsit öreges, de egy jól szabott fazon szerintem messze nem nagyis, csak csinos és elegáns.



2019. márc. 23. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, én azt sem nagyon tapasztalom, hogy a szoknyát nagyon bevállalnák. Nem is emlékszem, mikor láttam utoljára szoknyában lányt.
2019. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

Én kifejezetten az elegánsabb ruhadarabokat szeretem s alapból ez miatt is kitűnök a birkák közül.


Az egyszerű, egy színű testre simuló magas nyakú garbokat is szeretem, combközépig érő rakott és körszoknyákat is, kombinálva pl fekete-xy színátmenetes harisnyával, vagy combzoknis harisnyával, attól függ milyen a többi ruhadarab.


Szoknya: Megfelelő den-es harisnyába egyáltalán nem fázik az ember lába.

+ vannak olyan szoknyák, amik rgybe vannak varrva alatta rövid nacival.

De pl én külön vettem alá.

Főleg, hogy biciklivel közlekedem +magassarkúban s karcsúsított szövetkabátban akármilyen furcsa is.


De alapon jóval másabb vagyok, mint az átlag ember. Alkotó művész lélek, így alapból kilógok .

2019. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem szimplán nem áll jól
2019. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a fajta nadrág most kifejezetten divat, én boldog-boldogtalant ilyenben látok mostanában. :D
2019. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Csak a magam nevében beszélek. Több okom is van rá, hogy nem hordok ilyeneket.

A farmer kényelmesebb, mert valamennyire nyúlik, így könnyebb benne mozogni. A munkám miatt ez praktikusabb.

Egy elegáns nadrághoz a többi ruhadarab is kényelmetlenebb. Nem vehetek fel hozzá sportcipőt (illetve de, csak szerintem hülyén néz ki), és sima pamutpólót.

Alapból nem is a stílusom. Ugyanúgy nem érezném benne jól magam, mint a világ legkényelmesebb farmerjában sem, ha neonrózsaszín lenne.

Ha olyan munkahelyem lenne, ahol megkövetelnék az elegánsabb öltözéket, akkor biztos hozzá tudnék szokni, és idővel megtalálnám azokat a ruhadarabokat, amikben jó is érzem magam.

2019. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!