Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas cipőt szeretnék venni...

Adidas cipőt szeretnék venni lehetőleg Budapesten. Hol vannak a legjobb áron?

Figyelt kérdés
Legfőképpen NMD-Ben gondolkoztam de ha tudtok más jó cipőt is szívesen meghallgatom a véleményeket:)

2019. márc. 24. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Boráros téren, a Duna Házban van egy jó Adidas outlet. Ugyan az áru folyton cserélődik,és nincs egy konkrét lista a kínálatukról,de érdemes benézni, én a múltkor 26000.- helyett 7000ért vettem ott cipőt.
2019. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+1 a boráros outletre, de ott ki kell fogni, néha van NMD de hamar elviszik, szóval ha kifejezetten NMD kell akkor nem feltétlen ajánlom, de nem csak az alja cipők vannak ott, néha van deerupt, vannak ultraboos és pureboostok, is, iniki, eqt, és hasonló nagyobb nevek is vannak szép számmal. Érdemes 1-2 hetente benézni mert gyakran változik a kínálat vannak nagyon jó fogások. Vettem már én is ott 2500 ért 40 000 res stan smith cipőt :D
2019. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2019. márc. 24. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!