Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns nadrághoz milyen cipő...

Elegáns nadrághoz milyen cipő illik? Körömcipőn kívül.

Figyelt kérdés

Most nem olyan válaszokra vagyok kíváncsi, hogy "elegáns".

Vannak ezek a paperbag fazonú nadrágok, amiket imádok, rengeteg van belőlük. Télen magassarkú bokacsizmával, nyáron magassarkú szandállal hordom. Viszont tavasszal nem tudom, mivel vehetném fel, mikor még zárt cipő kell, de a csizma már meleg. A körömcipőt kérlek ne írjátok, azoktól kiráz a hideg. Más alternatíva nincs?


[link]

[link]

[link]


Ilyen nadrágokról van szó.


2019. márc. 24. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) én is nagy rajongójuk vagyok :) én tavasszal oxford/dandy cipőkkel szoktam felvenni, azokból is rengeteg különböző színű, stílusúm van.
2019. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az alakod engedi, akkor balerina vagy papucscipő is szóba jöhet
2019. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg loafer
2019. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én láttam egy lányon fehér laza inggel meg fehér sportcipővel egy ilyen barackszínű nadrágot nem rég.


szerintem ehhez nem feltétlenül kell magassarkú, más átmeneti cipő is megfelelő hozzá

2019. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!