Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen lenne?

Szerintetek milyen lenne?

Figyelt kérdés
Egyszerű fekete nylon harisnyanadrág, farmer shorttal és converse cipövel, plusz valami egyszínű felsö.

2019. márc. 24. 17:47
 1/7 anonim válasza:
Ha küldesz képet biztos jó lesz😘
2019. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Én speciel nem szeretem a fekete nylon harisnyát, de ha neked tetszik vedd fel! Ha jól érzed magad benne viseld, az a lényeg.:)
2019. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a harisnya rövid nadrág kombót, de ha neked tetszik akkor miért ne.
2019. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fiúnak vagy lánynak?


Lánynak oké.


Fiúnak fura ha a harisnya átlátszó. Ha viszont nem átlátszó, akkor nincs gond vele. Pl egy leggingsel. :)

2019. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hordtam ilyen szettet tavaly tavasszal és szerintem jól nézett ki(bár én fekete bőrsorttal is kombináltam)
2019. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rövidnadrág harisnya kombó nem bántásból de hülyén néz ki, meg logikátlan mert rövidnadrágot azért viselünk mert meleg van, harisnyát meg azért mert szoknyában ne fázzon a lábunk. Persze tudom hogy létezik ilyen divat, de én szerintem hülyén néz ki. Lányként én is viseltem egyszer így a rövidnadrágot plusz harisnyát. Igaz akkor szürkés farmer short volt rajtam és testszínű harisnya fekete térdzoknival. Akkor sem tetszett ez, csak a barátnőm volt az aki erre rábeszélt hogy öltözzek fel így, mert akkor tetszeni akartam egy fiúnak és a barátnőm tudta hogy ez a szett neki bejönne. Elég hülyén éreztem így magam.
2019. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele gáz egyáltalán. Mondjuk én inkább testszínű harisnyával venném, mert annyira nem szeretem a feketét, de ez ízlés kérdése. Mondjuk én inkább szoknyás, ruhás vagyok, és a lazább darabokat és is simán felveszem converse cipővel. Senki nem szólt még meg miatta, szerintem rövidnacival sem kellene. Értem én, h a rövidnaci melegben kell, harisnya meg hidegben, ha a funkcióját nézzük. Viszont, ha már úgy tekintünk a harisnyára, mint egy csini kiegészítőre, akkor máris más képet kapunk. Márpedig sok olyan harisnya van, aminek inkább az a lényege, h feldobja a szettet, mintsem az, h melegítsen. Pl egy diszkrét mintával az oldalán. Szerintem nem gáz összeállítás, rengeteg csajszit látni hasonló szettben.
2019. máj. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!