Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó cipőt és bakancso...

Hol lehet jó cipőt és bakancsot venni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 18:20
 1/7 anonim válasza:
Túraboltok.
2019. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mire használod,ha utcára akkor FootShop,DRK,PlayersRoom.Ha túrára,edzésre akkor Decathlon illetve szakosodott túra boltok.
2019. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Bershkában vettem a múltkor :)
2019. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Boltban
2019. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen cipőre van igényed. Bakancsot nagyon jókat a Decathlon-ban lehet venni, ill. túraboltokba, márkaboltokban, de utóbbiakban jóval költségesebb.

Nekem túracipőből, bakancsból a Columbia, Quechua, The North Face váltak be.

Félcipőből a Deichmann-ból nagyon megkedveltem a Gallus márkát, olcsóbbakból a Claudio Conti-ból, amit vettem kényelmes, strapabírók.

Sportcipőkből manapság ki nem állhatom a talpközépnél legyengített fazonokat. Kényelmetlenek és könnyen elrepednek márkától függetlenül csak rosszat hallok róluk. Én hagyományosat kedvelem, mikor melyik márkát, nincs kedvenc, éppen, amit megfelelőnek érzek.

Van egy francia félcipőm, bőr sportcipő, igen lapos talppal, amit speciális technológiával készítettek. Nagyon szeretem, lassan 3 éve megvan. A márkáját nem tudom sajnos. Belül lekopott, kívül nincs feltüntetve. :-( Szuper termék! Olyat vennék még szívesen. Ha ismét Párizsban járok, tuti felkeresem a boltot. :-) Ennél jobb cipőm még nem volt!

2019. márc. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Officeshoes londonport.hu playersroom mountex ecathlon
2019. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 horex válasza:

Melós és szabadidő cipő

[link]

8 éve melózok ebben

[link]

2019. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!