Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menyasszonyi és menyecske...

Menyasszonyi és menyecske ruha, jó szalon vagy varrónő?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani jó szalont vagy varrónőt aki a menyasszonyi és a menyecske ruhát is elkészíti, nem csillag árban és nem is kell 10 évvel előre időpontot foglalni? Szeptemberben szeretnénk megtartani az esküvőt, de sajnos még nem találtam varrónőt. Többnyire Erzsébet, Soroksár, csepel szigetszentmiklós, szigethalom és ezek környéke jöhet szóba.

2019. márc. 26. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az organza szalont ajánlom, ingyenes a ruhaproba, két szalonjuk is van Budapesten.
2019. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pesten nagyon sok szalon van: Vicora, Boglárka, Royal stb.. Én is most állok esküvői ruhaválasztás előtt. A nővérem itt varratta, nagyon szépen megcsinálták és nem horror áron, így én is hozzájuk fogok benézni először:

[link]

2019. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


Tudom, hogy már régi a kérdés, de nekem innen tetszett meg pár ruha, és nagyon kedves kiszolgálást kaptam, és nem is horror árai vannak.


De még hallottam, hogy az Ananász szalon is jó, de ott venni, bérelni lehet, nem készíttetni szerintem.

2019. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!