Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az unoka lánytestvérem nem...

Az unoka lánytestvérem nem hajlandó fel húzni a kapucnit a fejére? Azóta utálja a kapucnit mióta az óvodában a többiek rá adtak3kabátot ésa kapucnikat a fejére húzták ésa zsinórokat szorosra bekötötték, ésmajdnem bele fulladt szegény a sok kapucniba.

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni, hogy miként szerethessem meg vele újra a kapucnikat?


Kapucni,tutyi,csuklya,kabát,puffy kabát,lány,kislány,öltözködés,hideg,tél,eső,ősz,sapka,sál,kesztyű,símaszk



2019. márc. 26. 14:34
1 2
 1/11 Metionin ***** válasza:
100%
Na hát pont ezért nem kell erőltetni. Adjatok neki sapkát vagy valami cuki fülvédőt azt jól van. Miért kéne kapucnit hordania ha nem akar?
2019. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Régebben imádtam a kapucnikat és ő volt a családban az aki mindig kapucnit húzott a fejére. Mióta történt ez a dolog az óvodában azóta utálja a kapucnikat. Meg akarom szerettetni vele újra.
2019. márc. 26. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne próbáld ráerőltetni. adj rá sapkát inkább
2019. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha jó idő van és hirtelen el kap egy eső minket és nincs sapka akkor mit csináljak?
2019. márc. 26. 16:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 esernyő. vagy majd ha nem szeretne megázni, akkor felveszi a kapucniját
2019. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
cseréljétek le a ruhatárát, kapjon kapucnitlan pulcsit, és hozzá sapit, fülvédőt, esernyőt, kalapot, és ne b sztasd szegény kislányt ha egyszer utálja a kapucnikat. én se hordok garbót és cipzáratlan pulcsit, mégis felnőttem valahogy.
2019. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van,akkor adok rá inkább sapkát.

És a rossz élményt hogyan tudom elfelejtetni vele?

Mert mindig el mondja és egyszerűen nem tudja elfelejteni.

Valakinek valami ötlet?

2019. márc. 26. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
idő. esetleg ha nagyon rossz a helyzet, pszichológus
2019. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy segítesz rajta, ha nem piszkálod vele folyton. Idővel jobb lesz.
2019. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De amúgy hogy engedhette az óvónő hogy ez törtènjen? Èn tuti kiperelnèm a szart is belőlük. De most komolyan majdnem megöltèk a gyereked mert "vicces" volt folytogatni, ès te azzal foglalkozol hogy mièrt nem hord kapucnit. Szègyen.
2019. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!