Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólja le sok ember a...

Miért szólja le sok ember a 10 soros acélbetéte bakancs és a rövid terepszínű/fekete gatya párosítását?

Figyelt kérdés
Hogyha itt még 25 ember leszólja, nem érdekel, nekem tetszik és úgy fogom hordani, csak okot mondana már valaki!
2010. júl. 4. 01:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert a 14 soros bakancs a király! :D
2010. júl. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
21%
ha nem tévedek sok rocker hord ilyet. nyilván utálják a rockot úgy mint én, csak én nem szólom le. meg hülyén is néz ki de ne szólj senkinek
2010. júl. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
55%

figyelj, mert idiótán néz ki, ennyi !


tregnap is strandon !!! azt képzeld el, érted strandon !!! jön két ilyen magadfajta csávó full fekete ruhában, bakancsban és leültek a fűbe "napozni", de úgy a fekete ruhájukban, ahogy voltak, szal még a pólót se vették le, nemhogy fürödtek volna a 60 fokban

mondom te úr isten, ezeknek elmentek otthonról az is biztos ....

2010. júl. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam leszólni, bár egy kicsit furcsállottam, hogy a múltkor az egyik leányzó a buszon 30 fok melegben acélbetétes, fekete farmer, bőrdzseki párosításban jelent meg. A hajával és az orrpiercingjével úgy nézett ki, mint maga a halál nagyasszonya.


Szerintem aki szereti, hordja, de nekem nem tetszik, én nem venném fel. Nem az én stílusom.

Más lehet, hogy pont az én öltözködésemet szólja le...

2010. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudom kire gondolsz, aki leszólja, de nyárra igen hülye viselet az biztos.
2010. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
66%

Nem szólom le (mármint nem szoktam beszólni senkinek a ruhája miatt) de marha ronda az egész bakancs, terepcuccok stb.


A strandos durva :)

Azért vettek belépőt, hogy aztán ott üljenek felöltözve a fűben? :D

2010. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Hát nem csak ezt veszem fel, néha tornacipő, de nekem egyáltalán nincs benne melegem, és rövidgatyával, pólóval, szerintem 'megfejelő nyári viselet' és nem azért hordom hogy mutogathassam, hanem mert szeretem meg mert kényelmes.
2010. júl. 4. 10:04
 8/39 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez okés nyárra.

Én a térdig érő bakancs+rövidgatyát nem értem hogy miért jó... az ilyen zokni szandállal kategória. Ha nyár akkor alacsony szárú, ha tél, akkor meg hosszúnadrág.


Az emberek nagy részének az b@ssza a csőrét ilyenkor, hogy nem vagy szürke kisegér.

2010. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Mért érdekel h leszólják?:D A rocker/metálos lányoknak úgyis tetszik, az a lényeg ;) Amúgymeg én lány létemre is felveszem a bakancsot rövid terepnacival, mert tetszik. És nem érdekel a divatemberek véleménye :P
2010. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Mrt teljesen más a stílusuk. Gondolom te is leszólód a kövesfülbevalós, rózsaszín pólós, vasalt hajúakat ;)

Nekem semmi bajom nincs vele, nekem is van bakancsom, de nyáron inkább bőrsarura/sportcipőre esküszöm. De ha ítéletidő van, bizony hogy felveszem és a fesztiválok sem igaziak bakancs nélkül.

Szóval , hordd csak nyugodtan, ha nincs benne meleged :)

2010. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!