Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki, ha a bütykös...

Nagyon ciki, ha a bütykös lábaimra flip-flop papupcsot veszek föl?

Figyelt kérdés
Egyfelől tudom hogy gáz, a bütyök, meg a flip-flop is, de sajnos elég nagyok, csúnyák, így nagyon jólesne, ha végre nem kéne a kényelmetlen cipőkben járnom, és papucsban kb nem is fáj, csak ha sokat járok. Viszont fiatal vagyok, 22 éves, szóval nem tudom, hogy mondjuk a fiúk mit gondolnának....Eddig nem voltam még papucsban kint, zárt cipőkben kínoztam a lábam, de idén, ahogy jön a jó idő (meg eleve nem vagyok fázós) elgondolkodtam....

2019. márc. 29. 09:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz,hiszen erről nem tehet az ember. Nekem is bötykös,mégis hordtam ilyen papucsot
2019. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem az,sokaknak ilyen.
2019. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon. Senki nem tökéletes. Élvezd a tavaszt és a szabadságot.
2019. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
Már maga a papucs viselése az után nagyon ciki!
2019. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Akkor nyáron a fél város cikis, kedves utolsó. Maradjunk annyiban, h neked nem tetszik.
2019. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Flipflop papucs nem tesz jót a lábnak. Szerintem inkább vegyél másik fajta papucsot, amelyiken több pánt van és kintre való. Biztos lehet olyat is találni, amelyik takarja a bütyköt, de mégsem szorít.
2019. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Képet.
2019. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Ha érdekel mit gondolnak a fiúk, akkor én mint fiú azt mondanám neked, hogy ha egy csaj strandon és uszodán kívűl flipflopban slattyog az utcán, akkor onnantól kezdve a legkevésbé sem fog érdekelni sem a bütyke, sem semmije. Legyen már annyi elvárható valakitől, hogy rendesen felöltözik ha kimegy az utcára, és ebbe szerintem nem fér bele sem a papucs, sem például a melegítőnadrág. És valamelyik előző válaszolónak üzenném, hogy attól, hogy a fél város csinál valamit, attól még nem lesz a dolog követendő példa. Én ha meglátok bárkit papucsban Budapesten, automatikusan az villan be, hogy amikor hazaér egy hosszú nap után, milyen retkes lehet a lába. Mindenki döntse el, hogy jó-e ilyen első benyomást tenni másokra.
2019. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Csak a magad nevében beszélj, ne a "fiúk" nevében.Okoska...
2019. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Te meg tanulj meg magyarul. Hol látod azt, hogy az összes fiú nevében írok?
2019. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!