Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen napszemüveg tényleg...

Ilyen napszemüveg tényleg nincs vagy csak nem találok?

Figyelt kérdés

Olyan tükörlencsés napszemüveget keresek ami teljesen tükröz. Érts: Nem az van hogy ha A irányba nézel tükröz, ha meg fordulsz 30 fokot mondjuk balra akkor kicsit átlátható lesz (azaz nem tükröz teljesen).

Ray Ban-eknél láttam hasonlót képen, viszont kisebb üzletekben egy ilyet sem találtam.



2019. márc. 29. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Még sosem néztem ilyen szemüveget, viszont a helyzet az, hogy keresztül kell látnod rajta, vagyis a fénynek is keresztül kell mennie, így pedig nem lehet teljesen tükrös.
2019. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De lehet, mert elég ha csak egy színt ver vissza jelentősen.
2019. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tükörlencsés napszemüvegek ezek (legalábbis tudomásom szerint). Viszont vettem egyet és ahogy "oldalról" kap fényt át lehet rajta látni szemből (tehát nem tükröz ilyen esetben).

Akkor most az én hülyeségem a dolog és ennek így kell lennie ahogy van, vagy rossz szemüveget vettem?

2019. márc. 29. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Sportszemüveget vegyél, ami oldalról is takar.
2019. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oakley Iridium lencsés szemüveget vegyél, az tökéletesen fog tükrözni
2019. aug. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!