Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű cipőt vegyek?

Milyen színű cipőt vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig, míg nem dolgoztam csak főként iskolába jártam, leginkább sportosan öltözködtem. Pólók, sportcipők plusz farmer. Nemrég óta kezdtem el dolgozni, komolyodni is vele együtt, amit érzek az öltözködésben is. Egyre inkább szeretnék elegánsabban, nőiesebben öltözködni, ingeket vettem amit nem lenne túl jó ötlet futócipővel viselni😄

Beruháznék elegánsabb cipőre, dandy stílusra gondoltam, de mivel nem vagyok jártas még ebben a stílusban nem tudom milyen színű lenne előnyös a ruhatáramhoz. Hülyén és előnytelenül meg nem szeretnék kinézni. Leginkább világos, több fehér felsőm,ingem van, kék és fekete farmerem. Fehér passzolna hozzá,viszont a zakóm és kabátkáim sötétek, feketék, na meg néhol azt olvastam okésak a fehér cipők, máshol meg hogy hagyjuk a menyasszonyokra.

Fekete, ami ideális lenne, viszont pl zakó nélkül, fehérben,világos öltözetben nem néz ki hülyén?

Krém, nude színű? Menne mindennel? Fekete zakóval mennyire illenek?

Előre is köszi a tanácsokat! :)


2019. márc. 30. 14:01
 1/1 anonim válasza:

Oxford cipőt ajánlok, nekem egy feketém és egy világosbarnám van, nagyon kényelmesek (CCC-ben rengeteg van mostanság), és mindenhez mennek.

Arra viszont figyelj, hogy fekete bőrhöz fekete kiegészítők (öv, táska, stb..) illenek! Barnánál ugyanígy.


Remélem segíthettem :)

2019. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!