Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tangás bikinit hány éves...

Tangás bikinit hány éves korig nem ciki felvenni?

Figyelt kérdés

Anyum világéletében tangás fürdőruhát hordott amikor strandolni mentünk, múlt nyáron is abban volt, pedig idén már 49 éves lesz. Rendes, hagyományos tangáról van szó, ami semmit sem takar a fenekéből.


Amúgy még most is elég jó alakja van, szóval vállalhatóan néz ki benne, és idén nyáron is még hordani akarja szerintem, de nem tudom, mennyire elfogadható, ha anyukám ebben a korban is még tangát vesz fel strandra.


Nektek mi a véleményetek, titeket zavarna, ha anyutok ennyi idősen tangás fürdőruhát hordana?


18/F



2019. márc. 31. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha a legutóbbi MILF barátnőm testét veszem alapul, akkor 43 éves korig simán vállalható!


De ez NEM kor függő! 16 évesen is gáz lehet, de 50 évesen is lehet bikavadító egy nő teste.

2019. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt elsőnek igaza van, ha jó a teste, felveheti, ez nem korfüggő. Bár személy szerint nem tartom higiénikusnak, sem fiatal sem középkorú nőn. Másrészt... majdnem felnőtt kamasz gyerekkel tangában strandolni, hát, nekem furcsa.
2019. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Fú, szerintem az ilyen tényleg semmit nem takaró tanga minden korban ciki. Én legalábbis soha nem vennék fel ilyesmit, illetve másokon is inkább ízléstelennek tartom. Őszintén szólva nem is értem... Szerintem, ha valaki jól néz ki, szép a teste, sportos, nőies stb., akkor azt ugyanúgy meg tudja mutatni egy olyan bikiniben is, aminek a bugyija nem vág bele a fenekébe... Én tényleg ezt nem értem benne, hogy egy normál vagy brazil fazonú bikinialsó miért rosszabb ebből a szempontból, szerintem az ugyanúgy mutatós, szexi és így tovább. Sőt, szerintem az sokkal szexibb, ha azért takar és inkább csak "sejtet" vagy nem is tudom, hogy hogyan fogalmazzam. Persze, mindenki úgy öltözik, ahogyan szeretne és lehetséges, hogy valakinek a tanga a kényelmes vagy nem tudom, de nekem személy szerint nem tetszik. Valamint az olyan szituációk nekem is furcsák egy kicsit, amikor pl. együtt strandol a család és anyuka tangás bikiniben van...
2019. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Én elégedett vagyok a testemmel, még se vennék fel tangás fürdőruhát.

Szerintem ízléstelen, közönséges és igénytelen.

Egy brazil tanga ezerszer szebb mint a sima tangás! :)

2019. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Ismerősöm 60 éves "öreg tyúk", és szép a teste, tehát vesz is sok nyaralásán fel ilyet. Nem a kortól függ, hanem a testalkatától. Ha sportol valaki rendszeresen, nagyon sokáig nem lesz tiszta ránc vagy épp hájpacni egy ember, mindegy, hogy férfi vagy épp nő!
2019. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Ja lemaradt: 22/nő
2019. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Közhelyeken mindég is gáz volt csak vannak hogy úgymondjam “egyszerű” nők akik nincsenek tekintettel másokra.

Lokálban és hasonló helyeken oké.


F/42

2019. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem kortól és alaktól függetlenül ízléstelen.

25L

2019. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ízléstelen 100% -ban
2019. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig jól érzi magát benne a Nő , addig viselje bátran. Nem kortól függ !
2020. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!