Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz egyberészes...

Szerintetek gáz egyberészes fürdőruha? Jobb a bikini?

Figyelt kérdés

pl mint ez

[link]


Írjatok kort és nemet!


2019. márc. 31. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Bár konkrétan ebben félnèk, hogy kiesik a mellem belőle

31N

2019. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A linket nem tudom megnyitni, úgyhogy anélkül válaszolok.


Nem gáz az egyrészes, nekem ilyenem van:

[link]


Úszáshoz praktikusabb, mint a bikini (van bikinim is).

2019. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, lemaradt: 25l
2019. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem egyáltalán nem gáz. Sőt, szerintem ma már abszolút divatos és csomó fajtát lehet találni, mindenféle fazonban, színben, mintában. Nekem is egyrészes fürdőruháim vannak és szeretem őket. Ez a darab mondjuk nekem is csak azért nem szimpatikus, mert félnék, hogy lecsúszik (holott nekem nincs is nagy mellem, de mégis parázok az ilyenektől), viszont szerintem semmi probléma nincsen vele, jól néz ki.
2019. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz.

Idén nyáron majd én is inkább egyberészes fürdőruhát szeretnék hordani.

2019. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem az. Nekem is van, csak annak féltangás a hátsója.
2019. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Lehet egy nő abban is csinos.

26/F

2019. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik ez a fazon. A felsőrésze olyan, mint egy pánt nélküli estélyi ruháé, ami nagyon elegánssá teszi. Ráirányítja a figyelmet a hölgy melleire és lábaira. Akinek jó alakja van, az jól kijön benne, de egy kicsit husis alkaton is elmegy, mert a sötét színben nem annyira feltűnő.

Különböző helyzetekre más-más fürdőruha jön jól. Ebben nem praktkus napozni, mert a hátad és a hasad, melled is fehér marad. Napozáshoz inkább a bikini. Ha azonban nem napozni akarsz, hanem fürdőruhában kicsit elegánsabbban kinézni, pl. medencepartin akkor nagyon jó.

Ha meg ez van rajtad és napozása fordul az idő, akkor le lehet tűrni a felsőrészét. Nagyon vagány úgy.

2019. ápr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nekem mint férfi sokkal jobban be jön az egyrészes fürdőruha mint a kétszeres. Amit linkeltél az annyira nem, de amit a 2-es linkelt az már igen, azok nagyon tetszenek. De ez csak az én véleményem :).
2019. ápr. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a fürdőruha a lényeg.
2019. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!