Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet stílusos, de nem...

Hol lehet stílusos, de nem drága (4. 000 Ft körül) ingeket kapni a debreceni Fórum bevásárlóközpontban?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
H&M. Ha akciós áron van épp, akkor Zarában is szokott lenni.
2019. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült találnom pár jót :)
2019. ápr. 3. 09:33
 3/7 A kérdező kommentje:

annyit még esetleg megjegyeznék, ha valaki ugyanilyen cipőben járna mint én is, hogy

1) nem tudom a pontos méreteim a testformám miatt

2) nem járok ilyen helyeken gyakran, mert próbálom kerülni a tömeget


, a ZARA-ában nagyon lekezelően és flegmán állnak az emberhez, évente egyszer szoktam bemenni oda venni két-három pár nadrágot általában tavasszal, de eddig egy eladó kivételével egyikük se volt semmiben segítőkész: be akartam váltani egy ajándékutalványt, és az egyikük majdhogynem elküldött a halál ******ra hogy oda vigyem, mert az ő üzletük nem fog ilyeneket elfogadni



A C&A-ban ellenben nagyon rendesek voltak, nem akartam felbontani olyan ruhákat amit nem muszáj, és segített keresni az én méretemben az egyik hölgy, és sikerült is találni szuper ingeket: máskor is ott fogok szétnézni elsőnek

2019. ápr. 4. 12:57
 4/7 anonim válasza:
53%
És ezek ilyen minden napi hordásra alkalmas ingek ugye, nem ünnepi? Mert én is akarok párat venni, de tök ugyan olyan helyzetben vagyok mint te az 1 és 2-es pont is totál igaz rám :D
2019. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, abszolút nem ilyen tipikus "iskolai ünnepségen ásítozós, unalmas fehér ing", hanem modern mintájú, jó szabású/anyagú mindennapi business casual ingek
2019. ápr. 4. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol, de ha találsz valamit nekem is szólj!
2019. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én az orsay-ben vettem 2500-ért(akciósan) inget múlt héten. Annyi, hogy ennek nincs ujja.

Szóval ujjatlan, de bőr vagy farmerdzsekit simán rá lehet venni és hordható ősszel is.


Világos zöld színe van és sárga virágok vannak rajta. Az anyaga miatt vasalni kell mindig, viszont olyan elegáns viselet.


Ha akartok csajos ingeket nezzetek be az orsay-ba:)

2019. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!