Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az olasz converse jó minőségű?

Az olasz converse jó minőségű?

Figyelt kérdés
Van olyan jó minősége egy olasz converse cipőnek mint amit itt a hazánkban lehet kapni esetleg egy sport factoty üzletben?

2019. ápr. 1. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
MINDEGY hol veszed!
2019. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel a kérdést, mivel a facebookon láttam marketplacen egy magánszemélytől, több színben és méretben van neki, de gagyi replikát nem szeretnék venni! Azt mondta hogy eredeti olasz, és 11.000 Ft-ért árulja. Képek alapján jó minőségűnek tűnik.

De mivel postai úton tudom csak megoldani az átvételt így azért szeretnék megbizonyosodni róla hogy jó lesz az olasz vagy engedjem el... :)

2019. ápr. 1. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Tehát te most a rendes converse cipőre gondolsz?

Vagy olyan cipőre ami úgy néz ki stílusilag, csak más a márkája?!

Ha Converse màrkàra gondolsz, akkor tök mindegy hogy hol veszed. Mindegyikbe Made in indonesia van írva!

2019. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

“mivel a facebookon láttam marketplacen egy magánszemélytől, több színben és méretben van neki, de gagyi replikát nem szeretnék venni! Azt mondta hogy eredeti olasz, és 11.000 Ft-ért árulja. Képek alapján jó minőségűnek tűnik“


Replikát árul. A Converse cipőket eleve nem is Olaszországban gyártyják, tehát vagy eredeti vagy olasz, a kettő üti egymást. Már eleve ott bűzlik a dolog ha valaki több színben és méretben árulja a marketplacen meg egyéb helyeken. Az ilyenek mind replikák. Ha eredetit szeretnél hivatalos boltban vagy webshopban vegyed.

2019. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 ezerért vettem egy leakciózott converst a humanicban, fél évig nem bírta :D
2019. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!

Akkor maradok inkabb a webshopnal mert itt kozelbe nincs se sport fatory se playersroom :(

Nekem eddig a conversem 3 evig birta, hozzá teszem hogy fehér és jól bírta a heti mosást!

2019. ápr. 2. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!