Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen melltartót milyen...

Ilyen melltartót milyen felsővel vegyek fel?

Figyelt kérdés

[link]


Az enyém fehér, és teljesen csipkés, a fazonja pedig megegyezik a linkben láthatóval.

Milyen felsővel érdemes felvenni, hogyha kilátszik jól nézzen ki? Linkeljetek képet is!



2019. ápr. 3. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából elsőre még csak nem is tűnik melltartónak.
2019. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem ez a fazon elég kivitelezhetetlennek tűnik, hogy kilógva jól nézzen ki....
2019. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vegyél rá semmit. Ez gyakorlatilag egy croptop. Nyáron magas derekú szoknyával, vagy rövidnadrággal, szigorúan iskolán kívül teljesen vállalható.


Esetleg egyszerű hálós felsővel, de az szerintem sima sportos bralettel jobban mutat.

2019. ápr. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. ápr. 4. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne kilátszania? Nem értem.
2019. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha csak nem garbós felsővel veszem fel, akkor kilátszik, ezért kérdeztem, mivel nézne ki jól, ha már úgyis látszik.
2019. ápr. 13. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#3-asnak igaza van. Talán buliba egy blézerrel vagy bőrkabáttal jól néz ki még.
2019. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!