Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női biciklisnadrág?

Női biciklisnadrág?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Női biciklisnadrág fiún milyen szerintetek?

Az ilyen szűk térd fölé érő farmernacira gondolok.

Egyik ismerősömön láttam már ilyenben és szerintem annyira nem gáz,én is ilyet vennék,csak kíváncsi vagyok ki,hogy van ezzel.



#nadrág #short biciklisnadrág #skinny short jeans #cyclist
2019. ápr. 4. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Bemész a Decathlonba, leveszel egy női bicós nadrágot, felpróbálod és eldöntöd mennyire gázos és mennyire nem. Gyakorlatilag nekem fogalmam sincs, mert mind a hosszú, mind a rövid bicós nadrágom férfi, ezért erre nincs rálátásom. Meg kell próbálni. Szerintem ha uniszex a színvilága, akkor a kutya se fog ezzel foglalkozni. Egyszer fájt a szívem egy Decathlonos bicós felsőért, de az istenért se találtam belőle valami férfinak való színt. Csak rózsaszínt találtam. De a bélése a melegsége miatt irigyeltem. Csak a színe miatt nem vettem meg, ha lett volna valami pasis színben, tojok rá, hogy hivatalosan melyik nemnek való, megvettem volna.
2019. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan melyikre gondolsz? Linkeld már be légyszi! :)
2019. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 4. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az az "úristen ezen női ruha van" kategória, szerintem jó :)
2019. ápr. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén! Mi a különbség női és férfi futó illetve bringás nadrág között? Semmi!

Ha kényelmes akkor viseld nyugodtan.


Nekem olyan van amin oldalt háló van azt azért szeretem mert jobban szellőzik.

2019. ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a linkekben szereplők nem bringás gatyák...
2019. ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem biciklis gatya, hanem farmer rövidnadrág.
2019. ápr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

A farmer meg a bringa sehogy nem jön össze nekem...

Ez nem biciklis nadrág, ez farmer rövidnadrág.


Saját véleményem szerint soha semmilyen körülmények között nem szabadna férfinak szűk nadrágot hordani, de kinek mi tettszik.


Amúgy ne vegyél szűk fazonú női nadrágot, mert nem fér bele a cucc, és nyomni fogja a zacsit. Más a szabása a női és férfi nadrágnak. A pasiknak több hely kell az ülepnél.

;-)

2019. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te tudod mi az a biciklisnadrág?! Mert az amit linkeltél, nagyon nem az. Köze nincs hozzá!


Nekem van olyan rövid biciklis nadrágom, amit nőiként vettem. De egyszínű, fekete. Szeretem, kényelmes, a betét is jó helyen van, a mérte is megfelelő. Senki nem mondja meg hogy női. Talán csak annyi, hogy a hossza rövidebb, kicsivel combközép alá ér.


Amit linkeltél az szűkebb fazonú farmer rövidnadrág, vagy inkább bermuda. Ilyesmim is van, hasonlóan testhezálló fazon. De ezt nem nőiként vettem. Én fiú létemre kevésbé szeretem a nagy buggyos lígő-lógó gatyákat. Pedig 90%-ban olyanokat árulnak. Még senki nem nézte rajtam női gatyának, nem is mutogattak rám ujjal. Amúgy tényleg, menj be egy üzletbe, megfogod, felpróbálod és meglátod hogy áll, hogy érzed magad benne. Ha jó, megveszed. Tök mindegy mi van a címkéjén.

2019. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!