Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Unokatesóm ballagására illik...

Unokatesóm ballagására illik elmenni ilyenben? 19L

Figyelt kérdés

[link]


A light pink színűre gondoltam.

Kicsit talán túl egyszerű, de egy szép magassarkúval, ékszerekkel venném fel.



2019. ápr. 6. 13:55
1 2
 1/15 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
Szerintem jól néz ki.
2019. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, nekem tetszik.
2019. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik.
2019. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Miss Endzsi ***** válasza:
Szerintem aranyos.
2019. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem túl rövid. Imádom a rövid ruhákat, de egy ballagásra szerintem nem illő.
2019. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Valóban rövid egyébként, de ahány ballagáson voltam, rengetegen voltak miniben, tehát nem tűnne ki.
2019. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A hosszával nekem is voltak fenntartásaim, aztán emlékeztettem magam,hogy a netről rendelt ruhákkal állandóan úgy járok, hogy sokkal lentebb ér,mint ahogy az a modellen a képen látszik,mert alacsonyabb vagyok,a lábaim se olyan hosszúak :)

2019. ápr. 6. 17:19
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Sosem értettem, a nőknek miért kell külön ruhát vásárolni egy eseményre...
2019. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert egy férfi magára vesz egy inget, esetleg öltönyt és kész az elegáns megjelenés. Míg a női ruhákból Dunát lehetne rekeszteni, ahány alkalom annyi féle. Ja és a férfi “megoldás” örökzöld, míg a női ruhák többsége folyton megy ki a divatból, amikhez szeretünk alkalmazkodni. Nőknél van különböző alkalmakra különböző ruha. Változik a szabás, a hossz, a szín, az időjáráshoz is kell alkalmazkodni,stb. Így, ha a ruhát igénylő események dresszkódjai nem fedik egymást, akkor bizony ahány alkalom, annyi ruha.
2019. ápr. 6. 17:27
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

#9:

1. Egy normális ruhatár tartalmaz minden alkalomra ruhát,pont ezért,hogy ne így kelljen kétségbe esetten kapkodni, ráadásul egy ruhatípust nem lehet kötni egy alkalomhoz. Nincs olyan ruha,ami kizárólag ballagáshoz lenne jó, egy elegáns női ruha több helyre is felvehető,ahol nincs szigorú dresszkód.


2. Az elegancia örök divat, nem megy ki 1-1 elegáns ruha a divatból. ROssz kifogás.


3. Csak egy buta kislány követi a divatot (és ez kortól független), egy nőnek van stílusa. A stílus örök, a divat meg csak megy. Senki nem fog megszólni,ha nem az aktuális divatnak megfelelően jelensz meg egy ballagáson. NEm veled lesznek elfoglalva.


4. "Mert egy férfi magára vesz egy inget, esetleg öltönyt és kész az elegáns megjelenés. "

- Nem minden ing elegáns,és nem mindegyik elegáns ing való ballagásra.

- Egy fajta öltöny nem jó mindenhova. Fekete öltönyt nem veszünk ballagásra, nem temetés vagy uniform.

- A férfiaknak is van dressz kódja. Gondolom white tie, black tie ismeretlen kifejezések.


A férfiak sem vesznek (Majdnem) minden alkalomra új inget. Normál esetben ott van a szekrényben, aztán használja ,ha kell. Az ilyen lányok meg minden alkalomra kétségbe esetten válogatnak mindenhol,hogy aztán felvegyék 1x.


Bocsi,hogy ezt ide kellett leírnom,de elegem van már kissé a divatot követő "egyéniségekből". Legyen saját stilusod.

2019. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!