Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhabolti munka: sötét alsó,...

Ruhabolti munka: sötét alsó, fehér felső?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy diákmunka leírásában (ruhabolti kisegítő) olyan elvárás van, hogy sötét alsó, fehér felsőben kell megjelenni (elegáns ruházat)..

Ez azt jelenti, hogy fehér ingben kell lenni, vagy jó pl. egy sötét farmer és fehér póló, vagy fehér galléros póló?

Ti milyen ruhába mennétek?(fiúk)

Köszi a válaszokat!



2019. ápr. 7. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fehér póló és fekete farmer, és kész, hiszen dolgozni mész. Nem az elegancia az elvárás, hanem egy kényelmesen viselhető, munkavégzésre alkalmas öltözet. Nemrég én is nézegettem aktuális diákmunkákat, azt hiszem, sejtem hogy hová mész... Fehér póló - fekete farmer párosításban láttam ott minden diákot eddig.
2019. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, még csak nézelődök egyébként:D
2019. ápr. 7. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Az a ruhàzati munkahely eleve nem vehetö komolyan, ami azt mondja mibe menj. Nekünk alap volt, hogy az üzletböl választhattunk ingyen munkaruhát.
2019. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!