Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi esélyem van, hogy...

Mennyi esélyem van, hogy megjavítják?

Figyelt kérdés
Vettem még novemberben a Deichmannban egy elég drága csizmát (20k feletti) . Most hogy már nincs szezonja gondoltam elteszem, de előtte átnéztem és szomorúan láttam, hogy mindkét sarkán kezd elválni a talp. Mivel féléven belül vásároltam mennyi az esélye, hogy megjavítják? Valakinek van tapasztalata?

2019. ápr. 9. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rossz állapotba van akkor nem cserélik be hanem elküldik megjavítattni én így tapasztaltam
2019. ápr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs rossz állapotban, nem látványos a gond. Viszont bőr lovaglócsizmáról van szó, ami mérsékelten vízálló, vagyis ha netán véletlenül pocsolyába lépek nem kéne beáznia, viszont az elválás miatt ezen funkciója sérül. Szándékosan nem tapicskolok vízben, de ha emiatt beázik,az nem ok.

Nem pénzt szeretnék csak egy évekig használható darabot.

2019. ápr. 9. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyivel 20 ezer fölött?


Ragasztott cipők/csizmák általában nem javíthatók. Ha olyan helyen jött szét, megragasztják, de még annyira sem fog tartani, mint a gyári ragasztás. Ha javíthatót akarsz, akkor varrott talpút kell keresni, de azok rend szerint drágábbak.

2019. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fél évig visszaviheted a blokkal. Vagy megjavítják vagy visszaadják az árát.


Fél év után már neked kell bizonyítanod hogy nem a te hibádból ment tönkre, ekkor saját költségeden be kell vitsgáltatnod, amit visstafizetnek ha kiderül hogy igazad volt és innentől javítják vagy fizetnek.

2019. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!