Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te mennyi idő alatt es hany...

Te mennyi idő alatt es hany evesen tanultál meg magassarkuban (8centinél magasabb) jarni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

12évesen már anyam 8centis tűsarkujában császkáltam!

Könnyen megtanultam,pár óra!

Most 31vagyok de ritkan hordok 8centisnél magasabbat!

2019. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,ment a zöld
2019. ápr. 9. 18:20
 3/9 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
94%

Hű fogalmam sincs, mivel már kiskoromban is szívesen járkáltam anyukám magassarkúiban.

Aztán 13 évesen vettem először (pont 8 cm s) magassarkút. Bele léptem, sétáltam kicsit és nem kellett "tanulnom".

14 évesen már volt 11,5 cm sarkú boka felettig érő csizmám (vastag sarka volt, nem tűsarok).

Még mindig megvan :D

2019. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as van eladó tűsarkúd?
2019. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Kb. 14 éves koromban kaptam az első magasABB sarkú cipőmet ami kb. 7 centis volt, és konzervatív lánykaként még ezt is magasnak ítéltem. 😆

Aztán ahogy évről évre idősödtem, egyre magasabb sarkú cipőkben járkáltam a gimiben, így meg sem álltam a 15 centisig.

Természetesen az összes kényelmes, platformos és vastagabb sarkú.

Tűsarkút nem viselek, mert rühellem, és nem is áll jól.

2019. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
95%
Jelenleg a legmagasabb sarkú cipőm egy 16 centis platformon csoda bakancs. Abban is tudok futni, lépcsőzni vagy lépcsőn futni:D Nem nehéz megtanulni, ha megtalálod hogy, hol legyen a súlypont egyszerű. Tipikus converses lányként is fél délután alatt megtanultam és beleszerettem a platformos, és telitalpú cipőkbe. (145 centi vagyok szóval muszáj is volt:D) viszont a tűsarkúktól meghalnék. 16 vagyok.
2019. ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Én még nem próbáltam , de lehet sikerülne.


F/42

2019. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8centi felettit nem hordok,az már ne kenyelmes szamomra
2019. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 évesen, ballagás előtt nem sokkal kaptam az első magassarkúmat, asszem húsvétra, és a ballagásra már gond nélkül tudtam benne járni.
2019. júl. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!