Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szeretik a nők otthon a...

Miért szeretik a nők otthon a férjük/pasijuk ruhadarabjait hordani, nem alkalomszerűen, hanem rendszeresen?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert a férfiak számára gyártott ruhák gyakran kényelmesebbek, plusz a nők faszija általában nagyobb darab náluk, így a méret miatt is kényelmesebbek az ő ruháik.
2019. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Én egyetlen nöt sem ismerek, aki a párja ruháit hordja!
2019. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Kedves utolso, honnan tudod, hogy az ismeros nok a kornyezetedben miben alszanak? Vagy miben vannak otthon amikor csak pihennek ?

Reszemrol, en is mindig a volegenyem poloit valasztom alvos ruhanak mert nagy, kenyelmes ha sehova nem kell mennem, van hogy napkozben is abban vagyok.

2019. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Kényelmes, plusz egyszerűen jó a tudat, hogy az az övé. :D
2019. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

A férjem pulóverét régebben fel szoktam venni otthon, de mostanában valahogy eszembe se jutott, valahogy nem volt olyan hideg.

A pólóival nem mennék sokra, mivel elég vékony, S méretet hord, nekem meg nagy a mellem, tehát kb ugyanott tartanék méretben, mintha egy saját felsőmet vettem volna fel, nem lenne elég bő.


Amugy igen, a tudat, hogy az övé :)

2019. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Én meg a feleségem ruháit hordom, pont azért mert tetszenek egyes női ruhadarabok és a tudat hogy az övé ami rajtam van.

Ezek a nadrágok, harisnyák, pulcsik. F/43

2019. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

"Kedves utolso, honnan tudod, hogy az ismeros nok a kornyezetedben miben alszanak? Vagy miben vannak otthon amikor csak pihennek ?"


Errefelé a nök (is) alvásra való holmiban alszanak, nem a párjuk cuccaiban - ennyire nem igénytelenek.

Otthon meg normál (saját) öltözetben, farmer, trikó, pulóver, de mind saját, nem a másiké!

2019. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Ez egyaltalan nem igenytelenseg:) gondolom valami szoke plazacica vagy.

Nem leszel attol kevesbe no, hogy bo poloba alszol🤭attol plana nem, hogy olyanba amin a parod illata van esetleg.

Az igenytelenseg tudod hol kezdodik? Segitek, ott ha nem furdesz, nem mosol hajat, nem mosol fogat.

2019. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Persze, hogy kényelmesebb a férfié, mert a nők többsége akkora cuccokban jár, ami kb egy 10 évesre lenne jó.
2019. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, ha a kényelem a lényeg, a megoldás néhány jó bő, de nem férfias póló vásárlása.
2019. ápr. 11. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!