Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse tornacsuka mennyi...

Converse tornacsuka mennyi ideig bírja a strapát? Megéri az árát?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni valami tornacipőt, átlag utcai használatra.

Kinéztem egyet a CCC-ben ami párezer forint (most nem emlékszem mennyi, de 5 alatt), illetve szemezgetek a Converse-ekkel, de nem tudom, hogy megér-e 15-20ezer forintot egy sima tornacsuka. Ha bírná több évig, akkor azt mondom, megéri, de bizonytalan vagyok, mert hiába márka, ez még mindig csak egy vászoncipő..

Mennyi ideig bírják ezek a strapát? Valóban van 3-4-5-ször olyan jó minőség, mint az olcsóbbak?


2019. ápr. 10. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri, az enyém most 6 éves, és szinte mindennap használom, amikor szezonja van :)
2019. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én converse-t tuti nem vennék. Nem éri meg az árát. Ennyi penzért ezerszer jobb, kényelmesebb cipőket lehet kapni. Én mostanában a sckechers-ben szoktam vásárolni.
2019. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szecessziós Vájling ***** válasza:
100%

Attól függ, neked mi jelenti a strapát. Iskolába járásra, munkahelyre, beltérben jó. De utcára, naphosszat benne ugrálni mint anno a csöves punkok alkalmatlan.

Van viszont egy FTG nevű olasz munkavédelmi cipő gyár, aki csinál ez utóbbira tartós Converse-jellegű tornacipőket ( [link] ), ezt zenekarok, roadok előszeretettel vásárolják. Ha megnézed elég komoly szabványoknak felel meg, acél orr-betéttel gyártják, közben meg tényleg az eredeti stílusát kopírozza.

2019. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri nekem idén lesz kilenc éves a bőr monocrome fekete és hat éves a vászon fekete monocrome.
2019. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Soha tobbet semmi penzert....evekig birja az teny, de akarhanyszor felvettem szet tordelte a kislabujjamat....a vans nekem sokkal kenyelmesebb volt.
2019. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 5. éve van meg és azon kívül hogy egy hangyányit megtört a gumi ott ahol a labujj hajlik(ha lábujjhegyre állsz ahol meghajlik bármelyik cipő) ezt leszámítva tökéletes állapotban van
2019. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hú, hát ezek eléggé vegyes válaszok... :(


#3

Ez nem néz ki rosszul, de ahogy látom, csak 38-as méret fölött gyártják? Nekem 36-os lábam van, ezt hiszem, ez nem nekem való. :D

2019. ápr. 11. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy Converse-fan vagyok úgyhogy nem pártatlan véleményt olvasol tőlem :) de nekem nagyon sok pár volt már és átlagban 6-8 évig simán bírják akár mindennapos hordás mellett is!

Az meg hogy 15-20.000ftba kerül... Rendelj netről ;) az utolsó pár Conversemet amazonról vettem kemény 7.000ft volt, természetesen eredeti.


28/N

2019. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baratnomnek 5 parja van, legujabb olyan jo fel eves, legregebbi talan 5 es 6 ev kozott jar. Igazabol maga a cipo eleg jol szokta birni, a mi tapasztalatunk inkabb az, hogy a szinuk fakul nagyon ki idovel.
2019. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!